hamburger_menu
Serwis Krajowej Rady Komorniczej
Serwis KRK
Licytacje
chevron_down
Obwieszczenia i zawiadomienia
chevron_down
Jak licytować
Portal obwieszczeń i licytacji komorniczych
System internetowy Krajowej Rady Komorniczej do licytacji przedmiotów zajętych w egzekucji i innych postępowaniach prowadzonych przez komorników sądowych w całej Polsce.
Nieruchomości
Ruchomości
Kategoria
Wszystkie nieruchomości
chevron_down
Województwo
Cała Polska
chevron_down
Doprecyzuj wyszukiwanie
chevron_down
search
Pokaż licytacje
Najnowsze licytacje
Nieruchomości
Ruchomości
Cała Polska
chevron_down
e-licytacja
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
03.09.2026
lokal mieszkalny
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Wojska Polskiego 105/2, 64-761 Krzyż Wlkp.
calendar_month
Początek:
18.09.2026 12:00
Cena wywołania
121 933,33 zł
Suma oszacowania
182 900,00 zł
e-licytacja
domy
e-licytacja
Opublikowano:
03.09.2026
udział 1/4 w nieruchomości PO2T/00010424/5
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
64-700 Bukowiec
calendar_month
Początek:
18.09.2026 10:00
Cena wywołania
54 666,67 zł
Suma oszacowania
82 000,00 zł
e-licytacja
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
03.09.2026
grunty
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
82-522 Olszanica
calendar_month
Początek:
15.10.2026 11:00
Cena wywołania
122 828,25 zł
Suma oszacowania
163 771,00 zł
e-licytacja
domy
e-licytacja
Opublikowano:
03.09.2026
Koszalin ul. Energetyków 14
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Energetyków 14, 75-222 Koszalin
calendar_month
Początek:
18.11.2026 10:00
Cena wywołania
830 700,00 zł
Suma oszacowania
1 107 600,00 zł
e-licytacja
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
03.09.2026
1/2
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Główna 3/6, 78-113 Dygowo
calendar_month
Początek:
22.10.2026 11:00
Cena wywołania
61 500,00 zł
Suma oszacowania
82 000,00 zł
e-licytacja
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
03.09.2026
nieruchomości
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
64-314 Wąsowo
calendar_month
Początek:
08.10.2026 11:00
Cena wywołania
1132,50 zł
Suma oszacowania
1510,00 zł
stacjonarna
grunty
stacjonarna
Opublikowano:
03.09.2026
DĄBRÓWKA
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
26-800 DĄBRÓWKA
calendar_month
Termin licytacji:
28.09.2026 10:00
Cena wywołania
30 261,00 zł
Suma oszacowania
40 348,00 zł
e-licytacja
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
03.09.2026
mieszkanie
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
Kądzielno 1/7, 78-100 Kołobrzeg
calendar_month
Początek:
15.10.2026 11:00
Cena wywołania
164 733,33 zł
Suma oszacowania
247 100,00 zł
stacjonarna
mieszkania
stacjonarna
Opublikowano:
03.09.2026
lokal stanowiący odrębną nieruchomość
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Teatralna 21/15, 82-300 Elbląg
calendar_month
Termin licytacji:
22.10.2026 11:00
Cena wywołania
106 000,00 zł
Suma oszacowania
159 000,00 zł
e-licytacja
inne
e-licytacja
Opublikowano:
03.09.2026
Działka ew. nr 818 obj KW nr TR1B/00032557/1, obręb Mokrzyska-Bucze
map_malopolskie
małopolskie
map_marker
32-800 Mokrzyska-Bucze
calendar_month
Początek:
05.11.2026 10:00
Cena wywołania
24 087,00 zł
Suma oszacowania
32 116,00 zł
Pokaż wszystkie
chevron_right
Najnowsze obwieszczenia i zawiadomienia
O licytacji
O opisie i oszacowaniu
O egzekucji ze statków morskich
Cała Polska
chevron_down
Nieruchomości
e-licytacja
Nieruchomości
e-licytacja
calendar_day
03.09.2026
Licytacja nieruchomości lokal mieszkalny
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Wojska Polskiego 105/2, 64-761 Krzyż Wlkp.
Zobacz więcej
chevron_right
Nieruchomości
e-licytacja
Nieruchomości
e-licytacja
calendar_day
03.09.2026
Licytacja nieruchomości udział 1/4 w nieruchomości PO2T/00010424/5
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
64-700 Bukowiec
Zobacz więcej
chevron_right
Nieruchomości
e-licytacja
Nieruchomości
e-licytacja
calendar_day
03.09.2026
Licytacja nieruchomości grunty
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
82-522 Olszanica
Zobacz więcej
chevron_right
Nieruchomości
e-licytacja
Nieruchomości
e-licytacja
calendar_day
03.09.2026
Licytacja nieruchomości Koszalin ul. Energetyków 14
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Energetyków 14, 75-222 Koszalin
Zobacz więcej
chevron_right
Pokaż wszystkie
chevron_right
Nie masz połączenia z internetem
Sprawdź ustawienia sieci i spróbuj połączyć się ponownie.