O B W I E S Z C Z E N I E
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa Nowej Huty w Krakowie Robert Aksamit w postępowaniach egzekucyjnych prowadzonych
przeciwko dłużnikowi:
ZIĄBER VIOLETTA
o egzekucję z nieruchomości dłużnika objętej Księgą Wieczystą nr KR1P/00689496/1, stanowiącej spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, położonego pod adresem os. 2 PUŁKU LOTNICZEGO 13/123 31-868 KRAKÓW o łącznej powierzchni 54,6000 M2, składającej się z 2 pokoi, 1 kuchni, 1 łazienki, 1 przedpokoju, pomieszczenia przynależnego - piwnicy.
Czynności związane z opisem i oszacowaniem w/w nieruchomości zostaną rozpoczęte w dniu 13.03.2025 r. o godz 12:15 w miejscu położenia nieruchomości. Podpisanie protokołu opisu i oszacowania nieruchomości nastąpi w dniu 11.04.2025 r. o godz 11:00 w kancelarii komornika
Jednocześnie komornik informuje, że w/w terminie zostanie ukończony opis i oszacowanie przedmiotej nieruchomości. Termin zaskarzenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy sie od dnia jego ukonczenia. (art. 950 kpc )
Wobec powyższego
W Z Y W A M
uczestników, o których nie mam wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Robert Aksamit