Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Roksana Szuder-Gnarowska na podstawie przepisu art. 945 § 2 i art. 945 § 21 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 20-05-2025 r. o godz. 12:00 przystąpi do czynności protokołu opisu i oszacowania :
1/prawa wieczystego użytkowania nieruchomości dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1G/00071773/1,
2/prawa wieczystego użytkowania nieruchomości dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1G/00026316/0.
3/ nieruchomości dla której Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. VI Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze GW1G/00089739/0.
należących do dłużnika Jerzego Lemieszewskiego położonych pod adresem: 66-444 Gorzów Wielkopolski, ul.Walczaka 8 bedących zorganizowaną całością (obiekt hotelarski).
Czynność protokołu i oszacowania odbędzie się w kancelarii komornika pod adresem:
Gorzów Wielkopolski, Edwarda Borowskiego 2A-3/25
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.