e-licytacja
Pług ciągnikowy dwuskibowy
maszyny rolnicze
e-licytacja
Opublikowano:
23.07.2026
Pług ciągnikowy dwuskibowy
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Złaków Borowy 131, 99-440 Zduny
calendar_month
Początek:
01.09.2026 12:00
Cena wywołania
200,00 zł
Suma oszacowania
400,00 zł
stacjonarna
Samochód osobowym marki: AUDI A4 AVANT kombi
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Samochód osobowym marki: AUDI A4 AVANT kombi
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Dziepółć 77, 97-500 Radomsko
calendar_month
Termin licytacji:
02.09.2026 12:00
Cena wywołania
5000,00 zł
Suma oszacowania
10 000,00 zł
e-licytacja
VOLVO XC60
samochody osobowe
e-licytacja
Opublikowano:
26.08.2026
VOLVO XC60
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
ul. Pabianicka 28/106, 97-400 Bełchatów
calendar_month
Początek:
03.09.2026 10:00
Cena wywołania
26 752,50 zł
Suma oszacowania
35 670,00 zł
stacjonarna
Samochód osobowy FIAT FREEMONT, rok prod. 2012, nr rej. ELC54579, VIN: 3C4PFBBY2CT375813 - udział 1/2 części w ruchomości
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
27.07.2026
Samochód osobowy FIAT FREEMONT, rok prod. 2012, nr rej. ELC54579, VIN: 3C4PFBBY2CT375813 - udział 1/2 części w ruchomości
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Chopina 7, 99-400 Łowicz
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 10:00
Cena wywołania
3112,50 zł
Suma oszacowania
4150,00 zł
stacjonarna
Ławka olimijska HES, czerwona
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Ławka olimijska HES, czerwona
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
3000,00 zł
Suma oszacowania
4000,00 zł
stacjonarna
Stolik kawowy
meble
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Stolik kawowy
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
300,00 zł
Suma oszacowania
400,00 zł
stacjonarna
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Parownica z żelazkiem BRAUN
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
375,00 zł
Suma oszacowania
500,00 zł
stacjonarna
Klimatyzacja MITSUBISHI ELECTRIC czarny
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Klimatyzacja MITSUBISHI ELECTRIC czarny
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
900,00 zł
Suma oszacowania
1200,00 zł
stacjonarna
Szafka nocna biała
meble
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Szafka nocna biała
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
225,00 zł
Suma oszacowania
300,00 zł
stacjonarna
telewizor SAMSUNG 50 cali
sprzęt rtv
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
telewizor SAMSUNG 50 cali
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
375,00 zł
Suma oszacowania
500,00 zł
stacjonarna
Piekarnik z mikrofalą SMEG
sprzęt agd
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Piekarnik z mikrofalą SMEG
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
2250,00 zł
Suma oszacowania
3000,00 zł
stacjonarna
Szezlong
meble
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Szezlong
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
375,00 zł
Suma oszacowania
500,00 zł
stacjonarna
sprzęt rtv
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
telewizor PHILIPS, 65 cali
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
2250,00 zł
Suma oszacowania
3000,00 zł
stacjonarna
Lampa KLER wysoka
meble
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Lampa KLER wysoka
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
1500,00 zł
Suma oszacowania
2000,00 zł
stacjonarna
Komplet hantli THOR
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Komplet hantli THOR
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
4500,00 zł
Suma oszacowania
6000,00 zł
stacjonarna
Talerze - ciężary
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Talerze - ciężary
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
3750,00 zł
Suma oszacowania
5000,00 zł
stacjonarna
Czarna komoda ze srebrnymi nogami
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Czarna komoda ze srebrnymi nogami
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
stacjonarna
Sejf z ukotwiczeniem
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Sejf z ukotwiczeniem
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
2250,00 zł
Suma oszacowania
3000,00 zł
stacjonarna
Kanapa beżowa, rogowa, obicie materialowe
meble
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Kanapa beżowa, rogowa, obicie materialowe
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
4500,00 zł
Suma oszacowania
6000,00 zł
stacjonarna
Atlas HES czarny
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
Atlas HES czarny
map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Ciosnowska 4D, 95-100 Kania Góra
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
1125,00 zł
Suma oszacowania
1500,00 zł