hamburger_menu
Serwis Krajowej Rady Komorniczej
Serwis KRK
Licytacje
chevron_down
Obwieszczenia i zawiadomienia
chevron_down
Jak licytować
Strona główna
chevron_right
Ruchomości
stacjonarna
przyczepy
stacjonarna
Opublikowano:
12.08.2026
NACZEPA CIĘŻAROWA Wielton
map_slaskie
śląskie
map_marker
Kozielska 30, 44-153 Sośnicowice
calendar_month
Początek:
31.08.2026 09:00
calendar_month
Zakończenie:
31.08.2026 23:59
Cena wywołania
14 775,00 zł
Suma oszacowania
19 700,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
12.08.2026
samochód VOLKSWAGEN CADDY Silnik: poj: 1598 cm3, moc: 75 KM, rodz. paliwa: OLEJ NAPĘDOWY
map_slaskie
śląskie
map_marker
Kozielska 30, 44-153 Sośnicowice
calendar_month
Początek:
31.08.2026 09:00
calendar_month
Zakończenie:
31.08.2026 23:59
Cena wywołania
6975,00 zł
Suma oszacowania
9300,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
27.07.2026
CITROEN C5
map_slaskie
śląskie
map_marker
Przedwiośnie 13d/61, 40-319 Katowice
calendar_month
Początek:
31.08.2026 10:30
calendar_month
Zakończenie:
31.08.2026 23:59
Cena wywołania
4000,00 zł
Suma oszacowania
8000,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
27.07.2026
MERCEDES-BENZ GLK 350 CDI 4MATIC
map_slaskie
śląskie
map_marker
ul. Stanisława Wyspiańskiego 21, 43-400 Cieszyn
calendar_month
Termin licytacji:
31.08.2026 12:00
Cena wywołania
5775,00 zł
Suma oszacowania
7700,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
27.07.2026
Skoda Superb kombi VIN TMBJH73T2E9057198 SH97999 rok 2014
map_slaskie
śląskie
map_marker
Józefa Bema 19/., 41-106 Siemianowice Śląskie
calendar_month
Termin licytacji:
02.09.2026 09:00
Cena wywołania
24 500,00 zł
Suma oszacowania
49 000,00 zł
stacjonarna
maszyny rolnicze
stacjonarna
Opublikowano:
05.08.2026
ładowarka teleskopowa John Deere 4500
map_slaskie
śląskie
map_marker
Masztowa 41, 43-180 Orzesze
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 10:00
Cena wywołania
23 000,00 zł
Suma oszacowania
46 000,00 zł
stacjonarna
maszyny przemysłowe
stacjonarna
Opublikowano:
27.07.2026
Sideros ECO 4 HC - stacjonarny przemysłowy odpylacz/filtr kasetowy, numer seryjny 816/06, 4 KW, 400 V, wyprodukowany 2007r.
map_slaskie
śląskie
map_marker
ul. Klonowa 36, 42-233 Mykanów
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 13:00
Cena wywołania
9000,00 zł
Suma oszacowania
12 000,00 zł
e-licytacja
samochody osobowe
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
OPEL VECTRA
map_slaskie
śląskie
map_marker
ul.Spartańska 8/10, 42-216 Częstochowa
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
2500,00 zł
Suma oszacowania
5000,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Urządzenie służy do mycia i dezynfekcji linii technologicznej z wykorzystaniem stacji mycia w obiegu zamkniętym
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
10 147,50 zł
Suma oszacowania
13 530,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Owijarka do palet
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
4428,00 zł
Suma oszacowania
5904,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Wytwornica wody lodowej HIROSS D32A02 — komplet
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
25 830,00 zł
Suma oszacowania
34 440,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Maszyna do oklejania etykiet papierowych
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
1014,75 zł
Suma oszacowania
1353,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Przenośniki taśmowe z wyposażeniem
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
16 605,00 zł
Suma oszacowania
22 140,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Tankofermentator o nominalnej pojemności 85 hl ZL 293
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
154 980,00 zł
Suma oszacowania
206 640,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Urządzenie do mycia i dezynfekcji butelek
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
29 520,00 zł
Suma oszacowania
39 360,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Maszyna do etykietowania na butelkach bezzwrotnych
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
34 593,75 zł
Suma oszacowania
46 125,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Zbiornik C02 z osprzętem — komplet
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
18 450,00 zł
Suma oszacowania
24 600,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Młyn słodowy — śrutownik walcowy RD-2-16
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
14 760,00 zł
Suma oszacowania
19 680,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Moduł do napełniania i kapslowania butelek
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
30 442,50 zł
Suma oszacowania
40 590,00 zł
e-licytacja
maszyny przemysłowe
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
Kadź filtracyjna o nominalnej pojemności 40 hl — seria ZL 293,
map_slaskie
śląskie
map_marker
WĄSOSZ 93, 42-274 WĄSOSZ
calendar_month
Początek:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
55 350,00 zł
Suma oszacowania
73 800,00 zł
chevron_left
1
2
3
4
5
6
chevron_right
Nie masz połączenia z internetem
Sprawdź ustawienia sieci i spróbuj połączyć się ponownie.