e-licytacja w toku
szafa serwerowa koloru srebrnego
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
szafa serwerowa koloru srebrnego
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
600,00 zł
Suma oszacowania
800,00 zł
e-licytacja w toku
Behringer model HA 4000
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
Behringer model HA 4000
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
e-licytacja w toku
magnetovid Sony
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
magnetovid Sony
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
e-licytacja w toku
zestaw komputerów Dell + monitory + klawiatury
sprzęt komputerowy
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
zestaw komputerów Dell + monitory + klawiatury
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
450,00 zł
Suma oszacowania
600,00 zł
e-licytacja w toku
Symetrix 528
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
Symetrix 528
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
e-licytacja w toku
panel do sterowania nagłośnieniem Studer Mixer Bradcraft
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
panel do sterowania nagłośnieniem Studer Mixer Bradcraft
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
3000,00 zł
Suma oszacowania
4000,00 zł
e-licytacja w toku
mixer spirit by Soundcraft Folio FX8
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
mixer spirit by Soundcraft Folio FX8
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
e-licytacja w toku
Eurorack UB 1204 PRO - urządzenie Behringer
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
Eurorack UB 1204 PRO - urządzenie Behringer
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
600,00 zł
Suma oszacowania
800,00 zł
e-licytacja w toku
serwer
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
serwer
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
1500,00 zł
Suma oszacowania
2000,00 zł
e-licytacja w toku
szafa serwerowa duża kolory srebrnego
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
szafa serwerowa duża kolory srebrnego
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
1125,00 zł
Suma oszacowania
1500,00 zł
e-licytacja w toku
Denon DN 610F
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
Denon DN 610F
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
1125,00 zł
Suma oszacowania
1500,00 zł
e-licytacja w toku
magnetovid Onkyo
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
magnetovid Onkyo
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
e-licytacja w toku
magnetovid Denon
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
magnetovid Denon
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
e-licytacja w toku
Denon DN 600F koloru srebrnego
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
Denon DN 600F koloru srebrnego
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
1125,00 zł
Suma oszacowania
1500,00 zł
e-licytacja w toku
Klimatyzator Alta Clima GK 24 Shel
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
Klimatyzator Alta Clima GK 24 Shel
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
375,00 zł
Suma oszacowania
500,00 zł
e-licytacja w toku
magnetovid JVC
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
magnetovid JVC
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
e-licytacja w toku
magnetovid Technics
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
magnetovid Technics
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
e-licytacja w toku
Spirit Studio Soundcraft - seria 16193218264
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
Spirit Studio Soundcraft - seria 16193218264
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
2625,00 zł
Suma oszacowania
3500,00 zł
e-licytacja w toku
magnetovid Yamaha
pozostałe ruchomości
e-licytacja w toku
Opublikowano:
24.07.2026
magnetovid Yamaha
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Stanisławowska 47, 54-611 Wrocław
calendar_month
Początek:
27.08.2026 11:00
calendar_month
Zakończenie:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
27.07.2026
SAMOCHÓD OSOBOWY VOLKSWAGEN PASSAT; rok prod. 2000; nr rej DJ8574C; nr nadw. WVWZZZ3BZ1P049947
map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
Józefa Grabowskiego 7, 58-500 Jelenia Góra
calendar_month
Termin licytacji:
01.09.2026 10:00
Cena wywołania
1500,00 zł
Suma oszacowania
2000,00 zł