stacjonarna
Samochód osobowy OPEL VECTRA STATION WAGON
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
15.07.2026
Samochód osobowy OPEL VECTRA STATION WAGON
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
ul. Niezapominajki 39, 05-600 Krobów
calendar_month
Początek:
02.09.2026 08:30
calendar_month
Zakończenie:
02.09.2026 23:59
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
e-licytacja w toku
Opel Zafira nr rej.: WWY80156, VIN: W0L0AHM756G000112, rok produkcji: 2005
samochody osobowe
e-licytacja w toku
Opublikowano:
04.08.2026
Opel Zafira nr rej.: WWY80156, VIN: W0L0AHM756G000112, rok produkcji: 2005
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
ul. gen. Waleriana Czumy 11, 01-355 Warszawa
calendar_month
Początek:
02.09.2026 10:00
calendar_month
Zakończenie:
09.09.2026 10:00
Cena wywołania
3000,00 zł
Suma oszacowania
4000,00 zł
e-licytacja w toku
DRUKARKA HP LaserJet Enterprise M651
sprzęt komputerowy
e-licytacja w toku
Opublikowano:
22.07.2026
DRUKARKA HP LaserJet Enterprise M651
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Saska 2, 05-250 Słupno
calendar_month
Początek:
02.09.2026 12:00
calendar_month
Zakończenie:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
450,00 zł
Suma oszacowania
600,00 zł
e-licytacja w toku
Aplikator taśmy samoprzylepnej
maszyny przemysłowe
e-licytacja w toku
Opublikowano:
22.07.2026
Aplikator taśmy samoprzylepnej
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Saska 2, 05-250 Słupno
calendar_month
Początek:
02.09.2026 12:00
calendar_month
Zakończenie:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
1291,50 zł
Suma oszacowania
1722,00 zł
e-licytacja w toku
Giętarka do plexi WICHARY GT 2000
maszyny przemysłowe
e-licytacja w toku
Opublikowano:
22.07.2026
Giętarka do plexi WICHARY GT 2000
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Saska 2, 05-250 Słupno
calendar_month
Początek:
02.09.2026 12:00
calendar_month
Zakończenie:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
1660,50 zł
Suma oszacowania
2214,00 zł
e-licytacja w toku
Ploter drukujący MIMAKI JV150-160
maszyny przemysłowe
e-licytacja w toku
Opublikowano:
22.07.2026
Ploter drukujący MIMAKI JV150-160
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Saska 2, 05-250 Słupno
calendar_month
Początek:
02.09.2026 12:00
calendar_month
Zakończenie:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
1660,50 zł
Suma oszacowania
2214,00 zł
e-licytacja w toku
Trymer do przycinania folii
maszyny przemysłowe
e-licytacja w toku
Opublikowano:
22.07.2026
Trymer do przycinania folii
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Saska 2, 05-250 Słupno
calendar_month
Początek:
02.09.2026 12:00
calendar_month
Zakończenie:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
184,50 zł
Suma oszacowania
246,00 zł
e-licytacja w toku
Taczka aluminiowa używana
maszyny przemysłowe
e-licytacja w toku
Opublikowano:
22.07.2026
Taczka aluminiowa używana
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Saska 2, 05-250 Słupno
calendar_month
Początek:
02.09.2026 12:00
calendar_month
Zakończenie:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
37,50 zł
Suma oszacowania
50,00 zł
e-licytacja w toku
Giętarka do plexi OVILI O-1302
maszyny przemysłowe
e-licytacja w toku
Opublikowano:
22.07.2026
Giętarka do plexi OVILI O-1302
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Saska 2, 05-250 Słupno
calendar_month
Początek:
02.09.2026 12:00
calendar_month
Zakończenie:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
922,50 zł
Suma oszacowania
1230,00 zł
e-licytacja w toku
Agregat prądotwórczy ENDRESS ESE 3200P
maszyny przemysłowe
e-licytacja w toku
Opublikowano:
22.07.2026
Agregat prądotwórczy ENDRESS ESE 3200P
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Saska 2, 05-250 Słupno
calendar_month
Początek:
02.09.2026 12:00
calendar_month
Zakończenie:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
300,00 zł
Suma oszacowania
400,00 zł
e-licytacja w toku
Wózek paletowy (paleciak)
maszyny przemysłowe
e-licytacja w toku
Opublikowano:
22.07.2026
Wózek paletowy (paleciak)
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Saska 2, 05-250 Słupno
calendar_month
Początek:
02.09.2026 12:00
calendar_month
Zakończenie:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
645,75 zł
Suma oszacowania
861,00 zł
e-licytacja w toku
Laminator rolowy VENNLO 60 PRO
maszyny przemysłowe
e-licytacja w toku
Opublikowano:
22.07.2026
Laminator rolowy VENNLO 60 PRO
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Saska 2, 05-250 Słupno
calendar_month
Początek:
02.09.2026 12:00
calendar_month
Zakończenie:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
2859,75 zł
Suma oszacowania
3813,00 zł
stacjonarna
Komputer Lenovo laptop
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
24.07.2026
Komputer Lenovo laptop
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
ul. Gdańska 49A, 01-633 Warszawa
calendar_month
Początek:
02.09.2026 14:00
calendar_month
Zakończenie:
02.09.2026 23:59
Cena wywołania
150,00 zł
Suma oszacowania
200,00 zł
stacjonarna
Cable Tool Model CT50HR
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
24.07.2026
Cable Tool Model CT50HR
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
ul. Gdańska 49A, 01-633 Warszawa
calendar_month
Początek:
02.09.2026 14:00
calendar_month
Zakończenie:
02.09.2026 23:59
Cena wywołania
1500,00 zł
Suma oszacowania
2000,00 zł
stacjonarna
Laminator 350 W
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
24.07.2026
Laminator 350 W
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
ul. Gdańska 49A, 01-633 Warszawa
calendar_month
Początek:
02.09.2026 14:00
calendar_month
Zakończenie:
02.09.2026 23:59
Cena wywołania
75,00 zł
Suma oszacowania
100,00 zł
stacjonarna
KIA PICANTO nr rej.: WD4993S,
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
24.07.2026
KIA PICANTO nr rej.: WD4993S,
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
ul. Gdańska 49A, 01-633 Warszawa
calendar_month
Początek:
02.09.2026 14:00
calendar_month
Zakończenie:
02.09.2026 23:59
Cena wywołania
2250,00 zł
Suma oszacowania
3000,00 zł
stacjonarna
SYLAND NP2
przyczepy
stacjonarna
Opublikowano:
24.07.2026
SYLAND NP2
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
ul. Gdańska 49A, 01-633 Warszawa
calendar_month
Początek:
02.09.2026 14:00
calendar_month
Zakończenie:
02.09.2026 23:59
Cena wywołania
3000,00 zł
Suma oszacowania
4000,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
26.08.2026
MERCEDES-BENZ GLC Rok produkcji: 2017 nr rej. WPR8080S kol. biały
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Wspólna 23, 05-090 Janki
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 12:00
Cena wywołania
49 200,00 zł
Suma oszacowania
98 400,00 zł
e-licytacja
samochód osobowy Opel Astra Kombi 1.9CDTI W0L0AHL3572216762, r.pr.2007
samochody osobowe
e-licytacja
Opublikowano:
12.08.2026
samochód osobowy Opel Astra Kombi 1.9CDTI W0L0AHL3572216762, r.pr.2007
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
ul. Księcia Ziemowita 59, 03-788 Warszawa
calendar_month
Początek:
09.09.2026 10:00
Cena wywołania
1500,00 zł
Suma oszacowania
2000,00 zł
stacjonarna
Dom Kontenerowy ( Modułowy )
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
11.08.2026
Dom Kontenerowy ( Modułowy )
map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
ul. Chmielna 2/31, 00-020 Warszawa
calendar_month
Termin licytacji:
10.09.2026 12:00
Cena wywołania
74 670,00 zł
Suma oszacowania
99 560,00 zł