stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
24.07.2026
MITSUBISHI OUTLANDER
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Kościerska 44, 83-430 Stara Kiszewa
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 10:00
Cena wywołania
36 375,00 zł
Suma oszacowania
48 500,00 zł
stacjonarna
maszyny przemysłowe
stacjonarna
Opublikowano:
19.08.2026
ploter frezujący PG CNC 1525 special
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Bursztynowa 2, 77-100 Bytów
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 12:00
Cena wywołania
43 000,00 zł
Suma oszacowania
86 000,00 zł
stacjonarna
FORD FOCUS o  nr rej. GD3F373, kolor srebrny, samochód osobowy kombi, skrzynia biegów automatyczna,VIN: WF0PXXGCHPNB07260, rok produkcji: 2022,
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
28.08.2026
FORD FOCUS o nr rej. GD3F373, kolor srebrny, samochód osobowy kombi, skrzynia biegów automatyczna,VIN: WF0PXXGCHPNB07260, rok produkcji: 2022,
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Staszica 6/1, 80-262 Gdańsk
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 09:00
Cena wywołania
54 300,00 zł
Suma oszacowania
72 400,00 zł
stacjonarna
FORD FOCUS,  nr rej.: GD8F790, samochód osobowy- kombi,VIN: WF0PXXGCHPNR18457, rok produkcji: 2022, 1.0 EcoBoost Hybrid MR'22 E6, skrzynia biegów automatyczna, kolor czarny
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
28.08.2026
FORD FOCUS, nr rej.: GD8F790, samochód osobowy- kombi,VIN: WF0PXXGCHPNR18457, rok produkcji: 2022, 1.0 EcoBoost Hybrid MR'22 E6, skrzynia biegów automatyczna, kolor czarny
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Staszica 6/1, 80-262 Gdańsk
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 09:00
Cena wywołania
53 100,00 zł
Suma oszacowania
70 800,00 zł
stacjonarna
przyczepy
stacjonarna
Opublikowano:
07.08.2026
Kontener - Cysterna (ISO TANK) VAN HOOL - LABU 112360 [1]
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Godętowo 3E, 84-218 Godętowo
calendar_month
Termin licytacji:
08.09.2026 12:00
Cena wywołania
35 250,00 zł
Suma oszacowania
47 000,00 zł
stacjonarna
przyczepy
stacjonarna
Opublikowano:
07.08.2026
Kontener - Cysterna (ISO TANK) VAN HOOL - POTU 721987 [3]
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Godętowo 3E, 84-218 Godętowo
calendar_month
Termin licytacji:
08.09.2026 12:00
Cena wywołania
33 000,00 zł
Suma oszacowania
44 000,00 zł
e-licytacja
przedłużacze 18 sztuk
pozostałe ruchomości
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
przedłużacze 18 sztuk
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
67,50 zł
Suma oszacowania
90,00 zł
e-licytacja
2 szt. microCARD class 10 + adapter 16 GB
pozostałe ruchomości
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
2 szt. microCARD class 10 + adapter 16 GB
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Świętojańska 23 B/12, 81-372 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
22,50 zł
Suma oszacowania
30,00 zł
e-licytacja
microCARD Class10 16 GB goodram ( 11 sztuk )
pozostałe ruchomości
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
microCARD Class10 16 GB goodram ( 11 sztuk )
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Świętojańska 23 B/12, 81-372 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
123,75 zł
Suma oszacowania
165,00 zł
e-licytacja
Zestaw pojemników Miniland 4x250 ml
pozostałe ruchomości
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
Zestaw pojemników Miniland 4x250 ml
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
11,25 zł
Suma oszacowania
15,00 zł
e-licytacja
myszka czarna Dell N889 przewodowa
sprzęt komputerowy
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
myszka czarna Dell N889 przewodowa
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
7,50 zł
Suma oszacowania
10,00 zł
e-licytacja
pojemnik metalowy  IKEA na biurko szary/ 7 sztuk
pozostałe ruchomości
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
pojemnik metalowy IKEA na biurko szary/ 7 sztuk
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
15,75 zł
Suma oszacowania
21,00 zł
e-licytacja
kosz na śmieci IKEA  metalowy szary/ 3 sztuki
pozostałe ruchomości
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
kosz na śmieci IKEA metalowy szary/ 3 sztuki
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
21,00 zł
Suma oszacowania
28,00 zł
e-licytacja
microCARD Class10 16 GB goodram ( 11 sztuk )
pozostałe ruchomości
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
microCARD Class10 16 GB goodram ( 11 sztuk )
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Świętojańska 23 B/12, 81-372 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
123,75 zł
Suma oszacowania
165,00 zł
e-licytacja
Akcesoria biurowe w pojemniku
pozostałe ruchomości
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
Akcesoria biurowe w pojemniku
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
7,50 zł
Suma oszacowania
10,00 zł
e-licytacja
Przedłużacz  pomarańczowy
pozostałe ruchomości
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
Przedłużacz pomarańczowy
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
11,25 zł
Suma oszacowania
15,00 zł
e-licytacja
myszka czarna Lenovo N14608 przewodowa
sprzęt komputerowy
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
myszka czarna Lenovo N14608 przewodowa
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
7,50 zł
Suma oszacowania
10,00 zł
e-licytacja
myszka czarna Dell  0QSX przewodowa
sprzęt komputerowy
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
myszka czarna Dell 0QSX przewodowa
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
7,50 zł
Suma oszacowania
10,00 zł
e-licytacja
klawiatura czarna Logitech  K280E
sprzęt komputerowy
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
klawiatura czarna Logitech K280E
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
15,00 zł
Suma oszacowania
20,00 zł
e-licytacja
biurko jasne (wyższe) 139x72x80
meble
e-licytacja
Opublikowano:
18.08.2026
biurko jasne (wyższe) 139x72x80
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
al. Zwycięstwa 96/98, 81-451 Gdynia
calendar_month
Początek:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
50,00 zł
Suma oszacowania
100,00 zł