stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
07.08.2026
VOLKSWAGEN TOURAN
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
przy skrzyżowaniu ulic Świętego Jana oraz Żelaznej na parkingu przy Dworcu PKS, 11-130 Orneta
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
4450,00 zł
Suma oszacowania
8900,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
07.08.2026
RENAULT MEGANE SCENIC 1.9 DTI
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
przy skrzyżowaniu ulic Świętego Jana oraz Żelaznej na parkingu przy Dworcu PKS, 11-130 Orneta
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
700,00 zł
Suma oszacowania
1400,00 zł
stacjonarna
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 1.9D
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
07.08.2026
VOLKSWAGEN TRANSPORTER 1.9D
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
Numedalsvegen 2821, 36-200 Flesberg
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 12:00
Cena wywołania
1125,00 zł
Suma oszacowania
1500,00 zł
stacjonarna
Motorower Komar
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
07.08.2026
Motorower Komar
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
Numedalsvegen 2821, 36-200 Flesberg
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 13:00
Cena wywołania
450,00 zł
Suma oszacowania
600,00 zł
stacjonarna
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Drabina Krause aluminiowa 3x9
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 10-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:00
Cena wywołania
262,50 zł
Suma oszacowania
350,00 zł
stacjonarna
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Przedłużacz na szpuli
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 10-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:00
Cena wywołania
75,00 zł
Suma oszacowania
100,00 zł
stacjonarna
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Wkrętarka Dewalt DCD 796
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 10-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:00
Cena wywołania
225,00 zł
Suma oszacowania
300,00 zł
stacjonarna
maszyny przemysłowe
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Szlifierka kątowa Dewalt DCG 405 + Bateria
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 10-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:00
Cena wywołania
300,00 zł
Suma oszacowania
400,00 zł
stacjonarna
maszyny przemysłowe
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Piła Dewalt DWE305PK
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 10-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:00
Cena wywołania
375,00 zł
Suma oszacowania
500,00 zł
stacjonarna
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Zestaw kluczy nasadowych niekompletny
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 10-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:00
Cena wywołania
150,00 zł
Suma oszacowania
200,00 zł
stacjonarna
maszyny przemysłowe
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Bateria Dewalt 5ah AL
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 10-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:00
Cena wywołania
75,00 zł
Suma oszacowania
100,00 zł
stacjonarna
sprzęt agd
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Lodówka jednodrzwiowa Climasen przeszklona
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 11-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:30
Cena wywołania
400,00 zł
Suma oszacowania
800,00 zł
stacjonarna
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Pizza Sauce Mutti 4100gram
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 11-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:30
Cena wywołania
15,00 zł
Suma oszacowania
30,00 zł
stacjonarna
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Confettura di pomidorino del Piennolo Vesuviano x12 sztuk
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 11-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:30
Cena wywołania
60,00 zł
Suma oszacowania
120,00 zł
stacjonarna
sprzęt agd
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Lodówka ASBER 2021 r. stół do pizzy
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 11-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:30
Cena wywołania
2500,00 zł
Suma oszacowania
5000,00 zł
stacjonarna
sprzęt agd
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Lodówka dwudrzwiowa Pepsi
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 11-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:30
Cena wywołania
400,00 zł
Suma oszacowania
800,00 zł
stacjonarna
sprzęt agd
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Lodówka Stalgast 2021 r.
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 11-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:30
Cena wywołania
400,00 zł
Suma oszacowania
800,00 zł
stacjonarna
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Sica datterini picanti spicy datterini x12 sztuk
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 11-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:30
Cena wywołania
60,00 zł
Suma oszacowania
120,00 zł
stacjonarna
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Zlew stalowy na blacie
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 11-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:30
Cena wywołania
250,00 zł
Suma oszacowania
500,00 zł
stacjonarna
sprzęt agd
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
Zamrażarka triumfglas NO731
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Sikorskiego 19/u9, 11-088 Olsztyn
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 08:30
Cena wywołania
150,00 zł
Suma oszacowania
300,00 zł