stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
15.07.2026
Mitsubishi Colt
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
161 64-608 Parkowo
calendar_month
Początek:
02.09.2026 10:00
calendar_month
Zakończenie:
02.09.2026 23:59
Cena wywołania
750,00 zł
Suma oszacowania
1000,00 zł
stacjonarna
VOLKSWAGEN CADDY
samochody ciężarowe
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
VOLKSWAGEN CADDY
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Jaworowa 15, 64-920 Piła
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 09:30
Cena wywołania
7500,00 zł
Suma oszacowania
10 000,00 zł
stacjonarna
VOLKSWAGEN TOURAN
samochody ciężarowe
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
VOLKSWAGEN TOURAN
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Jaworowa 15, 64-920 Piła
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 09:30
Cena wywołania
7500,00 zł
Suma oszacowania
10 000,00 zł
stacjonarna
AUDI A4
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
29.07.2026
AUDI A4
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Jaworowa 15, 64-920 Piła
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 09:30
Cena wywołania
5250,00 zł
Suma oszacowania
7000,00 zł
stacjonarna
samochód osobowy SEAT AROSA 1.0 6H, rok produkcji 1998
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
06.08.2026
samochód osobowy SEAT AROSA 1.0 6H, rok produkcji 1998
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Skórzewska 59/lok.1, 62-081 Wysogotowo
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 11:00
Cena wywołania
412,50 zł
Suma oszacowania
550,00 zł
stacjonarna
Kontener na złom nr W3 - kolor zielony
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
12.08.2026
Kontener na złom nr W3 - kolor zielony
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Polna 4, 62-045 Pniewy
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 12:00
Cena wywołania
4400,00 zł
Suma oszacowania
8800,00 zł
stacjonarna
Kontener na złom nr M65 - kolor niebieski
pozostałe ruchomości
stacjonarna
Opublikowano:
12.08.2026
Kontener na złom nr M65 - kolor niebieski
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Polna 4, 62-045 Pniewy
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 12:00
Cena wywołania
4400,00 zł
Suma oszacowania
8800,00 zł
stacjonarna
samochody ciężarowe
stacjonarna
Opublikowano:
12.08.2026
Samochód ciężarowy CITROEN JUMPER nr rej. PSZ 36427, rok prod. 2006
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Popówko 42, 64-606 Popówko
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 13:30
Cena wywołania
3000,00 zł
Suma oszacowania
6000,00 zł
stacjonarna
Samochód osobowy Volkswagen Golf Variant 1.4 benzyna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
19.08.2026
Samochód osobowy Volkswagen Golf Variant 1.4 benzyna
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Dworcowa 26/6, 64-000 Kościan
calendar_month
Termin licytacji:
08.09.2026 12:00
Cena wywołania
3400,00 zł
Suma oszacowania
6800,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
27.07.2026
FORD TOURNEO CONNECT Kombi, rok prod. 2008, poj. 1753 cm3
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul.Franciszkańska 12, 63-100 Śrem
calendar_month
Termin licytacji:
09.09.2026 10:00
Cena wywołania
4000,00 zł
Suma oszacowania
8000,00 zł
stacjonarna
przyczepy
stacjonarna
Opublikowano:
26.08.2026
RYDWAN EURO, C750
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Przemysłowa 30, 64-920 Piła
calendar_month
Termin licytacji:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
1875,00 zł
Suma oszacowania
2500,00 zł
stacjonarna
samochody ciężarowe
stacjonarna
Opublikowano:
26.08.2026
OPEL MOVANO
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Przemysłowa 30, 64-920 Piła
calendar_month
Termin licytacji:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
1200,00 zł
Suma oszacowania
1600,00 zł
stacjonarna
samochody ciężarowe
stacjonarna
Opublikowano:
26.08.2026
VOLKSWAGEN T4
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Przemysłowa 30, 64-920 Piła
calendar_month
Termin licytacji:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
1050,00 zł
Suma oszacowania
1400,00 zł
stacjonarna
samochody ciężarowe
stacjonarna
Opublikowano:
26.08.2026
MERCEDES-BENZ SPRINTER
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Przemysłowa 30, 64-920 Piła
calendar_month
Termin licytacji:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
2700,00 zł
Suma oszacowania
3600,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
28.08.2026
Samochód osobowy Fiat Punto nr rej.PZ1440R VIN ZFA18800004132634,
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Wąska 19, 62-040 Puszczykowo
calendar_month
Termin licytacji:
11.09.2026 09:00
Cena wywołania
3750,00 zł
Suma oszacowania
5000,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
28.08.2026
51% udziału samochodu osobowego Audi A6, numer rejestracyjny PZ8000G, rok produkcji
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Wąska 19, 62-040 Puszczykowo
calendar_month
Termin licytacji:
11.09.2026 09:00
Cena wywołania
11 250,00 zł
Suma oszacowania
15 000,00 zł
stacjonarna
przyczepy
stacjonarna
Opublikowano:
28.08.2026
Przyczepa ciężarowa, rok produkcji 2013, Rydwan R-EV-H2-WZM1B12, SYBH20000D0000269
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Wąska 19, 62-040 Puszczykowo
calendar_month
Termin licytacji:
11.09.2026 09:00
Cena wywołania
7500,00 zł
Suma oszacowania
10 000,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
28.08.2026
Samochód osobowy VW New Beetle numer rejestracyjny PZ800AK, rok produkcji
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Wąska 19, 62-040 Puszczykowo
calendar_month
Termin licytacji:
11.09.2026 09:00
Cena wywołania
5250,00 zł
Suma oszacowania
7000,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
24.08.2026
PEUGEOT 307
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Słoneczna 28, 64-100 Lasocice
calendar_month
Termin licytacji:
15.09.2026 08:00
Cena wywołania
1500,00 zł
Suma oszacowania
3000,00 zł
stacjonarna
samochody ciężarowe
stacjonarna
Opublikowano:
24.08.2026
VOLKSWAGEN CRAFTER
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Franciszka z Asyżu 2, 64-100 Leszno
calendar_month
Termin licytacji:
15.09.2026 08:30
Cena wywołania
7500,00 zł
Suma oszacowania
15 000,00 zł