hamburger_menu
Serwis Krajowej Rady Komorniczej
Serwis KRK
Licytacje
chevron_down
Obwieszczenia i zawiadomienia
chevron_down
Jak licytować
Strona główna
chevron_right
Ruchomości
e-licytacja w toku
przyczepy
e-licytacja w toku
Opublikowano:
21.07.2026
SAM- przyczepa lekka podłodziowa
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Sosnowa 48, 76-107 Jarosławiec
calendar_month
Początek:
28.08.2026 10:00
calendar_month
Zakończenie:
04.09.2026 10:00
Cena wywołania
1350,00 zł
Suma oszacowania
1800,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
07.08.2026
Samochód osobowy Fiat Seicento nr rej ZBI L375
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
Podborsko 9, 78-220 Podborsko
calendar_month
Termin licytacji:
08.09.2026 12:00
Cena wywołania
375,00 zł
Suma oszacowania
500,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
07.08.2026
Samochód osobowy Dacia Duster nr rej ZBI 20364
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
Podborsko 9, 78-220 Podborsko
calendar_month
Termin licytacji:
08.09.2026 12:00
Cena wywołania
6000,00 zł
Suma oszacowania
8000,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
07.08.2026
Samochód osobowy Land Rover Freelander nr rej ZBI 02027
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
Podborsko 9, 78-220 Podborsko
calendar_month
Termin licytacji:
08.09.2026 12:00
Cena wywołania
375,00 zł
Suma oszacowania
500,00 zł
e-licytacja
maszyny rolnicze
e-licytacja
Opublikowano:
23.07.2026
KOSIARKA AKUMULATOROWA STIGA MODEL: MCS500 ATRX Li D48
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
UL. Polanowska 30, 76-100 Sławno
calendar_month
Początek:
10.09.2026 10:30
Cena wywołania
3000,00 zł
Suma oszacowania
4000,00 zł
e-licytacja
maszyny rolnicze
e-licytacja
Opublikowano:
23.07.2026
KOSIARKA AKUMULATOROWA STIGA MODEL: COMBI 955 SQ AE
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Władysława Jagiełły 23, 76-100 Sławno
calendar_month
Początek:
10.09.2026 10:30
Cena wywołania
3750,00 zł
Suma oszacowania
5000,00 zł
e-licytacja
maszyny rolnicze
e-licytacja
Opublikowano:
23.07.2026
KOSIARKA AKUMULATOROWA STIGA MODEL: MCS 470 Li48
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Władysława Jagiełły 23, 76-100 Sławno
calendar_month
Początek:
10.09.2026 10:30
Cena wywołania
2625,00 zł
Suma oszacowania
3500,00 zł
e-licytacja
maszyny rolnicze
e-licytacja
Opublikowano:
23.07.2026
Kosiarka akumulatorowa STIGA MODEL PZ 500 ASQK
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
UL. Polanowska 30, 76-100 Sławno
calendar_month
Początek:
10.09.2026 10:30
Cena wywołania
3000,00 zł
Suma oszacowania
4000,00 zł
e-licytacja
samochody ciężarowe
e-licytacja
Opublikowano:
07.08.2026
MERCEDES-BENZ VITO
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Rezedowa 11/9, 71-017 Szczecin
calendar_month
Początek:
11.09.2026 10:00
Cena wywołania
34 575,00 zł
Suma oszacowania
46 100,00 zł
stacjonarna
maszyny rolnicze
stacjonarna
Opublikowano:
09.07.2026
ciągnik rolniczy CASE IH MAXXUM 125 wraz z ładowaczem czołowym TUR-17 Hydromet
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
SIELSKO 18, 73-155 WĘGORZYNO
calendar_month
Termin licytacji:
16.09.2026 09:30
Cena wywołania
44 100,00 zł
Suma oszacowania
88 200,00 zł
e-licytacja
samochody osobowe
e-licytacja
Opublikowano:
27.08.2026
VOLKSWAGEN PASSAT
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
SARBINOWO 85, 74-400 Cychry
calendar_month
Początek:
23.09.2026 10:00
Cena wywołania
32 287,50 zł
Suma oszacowania
43 050,00 zł
e-licytacja
samochody osobowe
e-licytacja
Opublikowano:
02.09.2026
BMW 118 D
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Będlino 36, 78-530 Wierzchowo
calendar_month
Początek:
24.09.2026 10:00
Cena wywołania
9000,00 zł
Suma oszacowania
12 000,00 zł
e-licytacja
samochody osobowe
e-licytacja
Opublikowano:
02.09.2026
NISSAN PATROL
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Będlino 36, 78-530 Wierzchowo
calendar_month
Początek:
24.09.2026 11:00
Cena wywołania
6000,00 zł
Suma oszacowania
8000,00 zł
e-licytacja
samochody osobowe
e-licytacja
Opublikowano:
31.08.2026
AUDI A8 6.0 KAT
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Zwycięstwa 148, 75-613 Koszalin
calendar_month
Początek:
30.09.2026 10:30
Cena wywołania
12 850,00 zł
Suma oszacowania
25 700,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
25.08.2026
udział 1/2 w: OPEL ANTARA
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Rybacka 7d/14, 78-100 Kołobrzeg
calendar_month
Termin licytacji:
30.09.2026 14:00
Cena wywołania
6750,00 zł
Suma oszacowania
9000,00 zł
e-licytacja
przyczepy
e-licytacja
Opublikowano:
31.08.2026
LORRIES, Model: Podłodziowa PP35 3.5t, Wersja: PP35-8825
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
Reptowo 88B, 73-108 Reptowo
calendar_month
Początek:
01.10.2026 12:00
Cena wywołania
15 975,00 zł
Suma oszacowania
21 300,00 zł
e-licytacja
przyczepy
e-licytacja
Opublikowano:
31.08.2026
WIELTON NS3S
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
Reptowo 88B, 73-108 Reptowo
calendar_month
Początek:
01.10.2026 12:00
Cena wywołania
11 400,00 zł
Suma oszacowania
15 200,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
17.08.2026
MERCEDES-BENZ CLS 350
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Bohaterów Warszawy 54/3, 74-300 Myślibórz
calendar_month
Termin licytacji:
01.10.2026 14:00
Cena wywołania
10 400,00 zł
Suma oszacowania
20 800,00 zł
stacjonarna
samochody osobowe
stacjonarna
Opublikowano:
31.08.2026
OPEL ZAFIRA
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
Namyślin 15, 74-406 Namyślin
calendar_month
Termin licytacji:
15.10.2026 15:30
Cena wywołania
4500,00 zł
Suma oszacowania
6000,00 zł
e-licytacja zakończona
pozostałe ruchomości
e-licytacja zakończona
Opublikowano:
06.07.2026
Karnisz Vidella Viena 47 d=28 200 cm (195)
map_zachodnio_pomorskie
zachodniopomorskie
map_marker
ul. Ku Słońcu 32, 71-899 Szczecin
calendar_month
Początek:
19.08.2026 10:00
calendar_month
Zakończenie:
26.08.2026 10:00
Cena wywołania
30,00 zł
Suma oszacowania
40,00 zł
chevron_left
1
2
3
4
5
...
10
chevron_right
Nie masz połączenia z internetem
Sprawdź ustawienia sieci i spróbuj połączyć się ponownie.