e-licytacja
mieszkanie Reda
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
08.04.2026
mieszkanie Reda
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Gdańska 59/6, 84-240 Reda
calendar_month
Początek:
21.05.2026 11:00
Cena wywołania
189 333,33 zł
Suma oszacowania
284 000,00 zł
e-licytacja
dom Gościcino
domy
e-licytacja
Opublikowano:
01.04.2026
dom Gościcino
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Chłopska 9, 84-241 Gościcino
calendar_month
Początek:
21.05.2026 12:00
Cena wywołania
327 333,33 zł
Suma oszacowania
491 000,00 zł
e-licytacja
działka Karwia
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
10.04.2026
działka Karwia
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
84-105 Karwia
calendar_month
Początek:
21.05.2026 13:00
Cena wywołania
39 750,00 zł
Suma oszacowania
53 000,00 zł
stacjonarna
grunt Góra, gmina Wejherowo
inne
stacjonarna
Opublikowano:
27.03.2026
grunt Góra, gmina Wejherowo
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
84-252 Góra
calendar_month
Termin licytacji:
29.05.2026 09:00
Cena wywołania
74 250,00 zł
Suma oszacowania
99 000,00 zł
e-licytacja
nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym oraz budynkiem gospodarczym
domy
e-licytacja
Opublikowano:
14.04.2026
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Ogrodowa 5, 83-120 Subkowy
calendar_month
Początek:
11.06.2026 11:00
Cena wywołania
299 466,67 zł
Suma oszacowania
449 200,00 zł
e-licytacja
lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
13.04.2026
lokal mieszkalny w budynku wielorodzinnym
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Konarskiego 10 c/33, 83-110 Tczew
calendar_month
Początek:
11.06.2026 11:00
Cena wywołania
189 675,00 zł
Suma oszacowania
252 900,00 zł
e-licytacja
nieruchomośc lokalowa niemieszkalna - lokal uzytkowy nr 1
lokale użytkowe
e-licytacja
Opublikowano:
01.04.2026
nieruchomośc lokalowa niemieszkalna - lokal uzytkowy nr 1
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Czyzykowska 32/1, 83-110 Tczew
calendar_month
Początek:
11.06.2026 11:00
Cena wywołania
502 933,33 zł
Suma oszacowania
754 400,00 zł
e-licytacja
83-110 Tczew, Wyspiańskiego 27
domy
e-licytacja
Opublikowano:
26.03.2026
83-110 Tczew, Wyspiańskiego 27
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Stanisława Wyspiańskiego 27, 83-110 Tczew
calendar_month
Początek:
11.06.2026 11:00
Cena wywołania
1 402 000,00 zł
Suma oszacowania
2 103 000,00 zł
stacjonarna
hala magazynowa Kurowo
magazyny i hale
stacjonarna
Opublikowano:
21.04.2026
hala magazynowa Kurowo
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
84-210 Kurowo
calendar_month
Termin licytacji:
12.06.2026 09:00
Cena wywołania
3 182 625,00 zł
Suma oszacowania
4 243 500,00 zł
stacjonarna
magazyn Kurowo
magazyny i hale
stacjonarna
Opublikowano:
21.04.2026
magazyn Kurowo
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
84-210 Kurowo
calendar_month
Termin licytacji:
12.06.2026 10:00
Cena wywołania
5 550 000,00 zł
Suma oszacowania
7 400 000,00 zł
stacjonarna
magazyn i budynek biurowy Kurowo
magazyny i hale
stacjonarna
Opublikowano:
21.04.2026
magazyn i budynek biurowy Kurowo
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Choczewko 16, 84-210 Kurowo
calendar_month
Termin licytacji:
12.06.2026 11:00
Cena wywołania
25 588 167,83 zł
Suma oszacowania
34 117 557,11 zł
stacjonarna
magazyn i biuro Kurowo
magazyny i hale
stacjonarna
Opublikowano:
21.04.2026
magazyn i biuro Kurowo
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
84-210 Kurowo
calendar_month
Termin licytacji:
12.06.2026 12:00
Cena wywołania
16 125 000,00 zł
Suma oszacowania
21 500 000,00 zł
e-licytacja
grunt Wierzchucino
inne
e-licytacja
Opublikowano:
23.04.2026
grunt Wierzchucino
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
84-113 Wierzchucino
calendar_month
Początek:
18.06.2026 12:00
Cena wywołania
742 500,00 zł
Suma oszacowania
990 000,00 zł
e-licytacja
dom Połczyno
domy
e-licytacja
Opublikowano:
23.04.2026
dom Połczyno
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Kwiatowa, 84-100 Połczyno
calendar_month
Początek:
18.06.2026 13:00
Cena wywołania
387 000,00 zł
Suma oszacowania
516 000,00 zł