hamburger_menu
Serwis Krajowej Rady Komorniczej
Serwis KRK
Licytacje
chevron_down
Obwieszczenia i zawiadomienia
chevron_down
Jak licytować
Strona główna
chevron_right
Nieruchomości
stacjonarna
domy
stacjonarna
Opublikowano:
17.06.2026
nieruchomość zabudowana mieszkalnym parterowym budynkiem
map_opolskie
opolskie
map_marker
Górna 13, 47-253 Łany
calendar_month
Początek:
31.08.2026 09:00
calendar_month
Zakończenie:
31.08.2026 23:59
Cena wywołania
72 666,67 zł
Suma oszacowania
109 000,00 zł
e-licytacja
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
15.07.2026
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego
map_opolskie
opolskie
map_marker
ul. Niemodlińska 48/209, 45-710 Opole
calendar_month
Początek:
03.09.2026 09:00
Cena wywołania
208 875,00 zł
Suma oszacowania
278 500,00 zł
stacjonarna
magazyny i hale
stacjonarna
Opublikowano:
11.08.2026
działka nr 160/1, tereny przemysłowe, obszaru 0,0645 ha
map_opolskie
opolskie
map_marker
ul. Młyńska -działka nr 160/1, 48-370 Paczków
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 10:00
Cena wywołania
98 512,50 zł
Suma oszacowania
131 350,00 zł
e-licytacja
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
30.07.2026
lokal mieszkalny
map_opolskie
opolskie
map_marker
os. 1000-lecia 11d/8, 47-300 Krapkowice
calendar_month
Początek:
03.09.2026 10:00
Cena wywołania
102 666,67 zł
Suma oszacowania
154 000,00 zł
stacjonarna
magazyny i hale
stacjonarna
Opublikowano:
11.08.2026
magazyn
map_opolskie
opolskie
map_marker
ul. Młyńska-działka nr 160/1, 48-370 Paczków
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 11:30
Cena wywołania
98 512,50 zł
Suma oszacowania
131 350,00 zł
e-licytacja
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
24.06.2026
Mieszkanie w centrum Kluczborka 60,66m2
map_opolskie
opolskie
map_marker
Damrota 14/6, 46-200 Kluczbork
calendar_month
Początek:
03.09.2026 12:00
Cena wywołania
200 666,67 zł
Suma oszacowania
301 000,00 zł
e-licytacja
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
27.07.2026
nieruchomość
map_opolskie
opolskie
map_marker
ul. Przeczów 54A/5, 46-166 Ligota Książęca
calendar_month
Początek:
04.09.2026 10:00
Cena wywołania
92 871,75 zł
Suma oszacowania
123 829,00 zł
stacjonarna
domy
stacjonarna
Opublikowano:
21.07.2026
dom
map_opolskie
opolskie
map_marker
ul. Sosnowa 6B, 49-200 Grodków
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 10:30
Cena wywołania
872 666,67 zł
Suma oszacowania
1 309 000,00 zł
stacjonarna
grunty
stacjonarna
Opublikowano:
21.07.2026
4/16
map_opolskie
opolskie
map_marker
ul. Sosnowa , 49-200 Grodków
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 12:00
Cena wywołania
13 666,67 zł
Suma oszacowania
20 500,00 zł
stacjonarna
inne
stacjonarna
Opublikowano:
06.07.2026
Działki gruntu częściowo zabudowane
map_opolskie
opolskie
map_marker
46-112 Bąkowice, Miejsce, Świerczów
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 13:30
Cena wywołania
442 050,00 zł
Suma oszacowania
589 400,00 zł
stacjonarna
inne
stacjonarna
Opublikowano:
12.08.2026
druga licytacja nieruchomości
map_opolskie
opolskie
map_marker
Tuwima 11, 49-300 Brzeg
calendar_month
Termin licytacji:
08.09.2026 11:00
Cena wywołania
533 600,00 zł
Suma oszacowania
800 400,00 zł
stacjonarna
inne
stacjonarna
Opublikowano:
12.08.2026
druga licytacja nieruchomości
map_opolskie
opolskie
map_marker
58 49-315 Rogalice
calendar_month
Termin licytacji:
08.09.2026 14:20
Cena wywołania
70 000,00 zł
Suma oszacowania
105 000,00 zł
e-licytacja
domy
e-licytacja
Opublikowano:
14.07.2026
Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz innymi budynkami
map_opolskie
opolskie
map_marker
Eichendorfa 10, 48-300 Nysa
calendar_month
Początek:
09.09.2026 10:00
Cena wywołania
3 553 865,25 zł
Suma oszacowania
4 738 487,00 zł
e-licytacja
domy
e-licytacja
Opublikowano:
01.07.2026
Grunt rolny z domem i zabudowaniami gospodarczymi
map_opolskie
opolskie
map_marker
Świniary Wielkie 52, 46-250 Wołczyn
calendar_month
Początek:
09.09.2026 12:00
Cena wywołania
244 000,00 zł
Suma oszacowania
366 000,00 zł
e-licytacja
domy
e-licytacja
Opublikowano:
01.07.2026
Dom w Ligocie Zameckiej z zabudowaniami garażowo-gospodarczymi (udział 1/2)
map_opolskie
opolskie
map_marker
Ligota Zamecka 31, 46-200 Ligota Zamecka
calendar_month
Początek:
09.09.2026 12:30
Cena wywołania
275 250,00 zł
Suma oszacowania
367 000,00 zł
stacjonarna
inne
stacjonarna
Opublikowano:
07.08.2026
Mieszkanie w centrum Byczyny o pow. 19,50m2
map_opolskie
opolskie
map_marker
pl. Wolności 2/3, 46-220 Byczyna
calendar_month
Termin licytacji:
10.09.2026 09:00
Cena wywołania
58 500,00 zł
Suma oszacowania
78 000,00 zł
e-licytacja
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
13.08.2026
nieruchomość
map_opolskie
opolskie
map_marker
ul. Kwiatowa 14/3, 49-120 Nowa Jamka
calendar_month
Początek:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
60 900,00 zł
Suma oszacowania
81 200,00 zł
stacjonarna
mieszkania
stacjonarna
Opublikowano:
31.07.2026
lokal stanowiący odrębną nieruchomość wraz z przynależnym udzialem
map_opolskie
opolskie
map_marker
Cicha 4/3, 48-385 Otmuchów
calendar_month
Termin licytacji:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
18 000,00 zł
Suma oszacowania
24 000,00 zł
e-licytacja
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
29.07.2026
nieruchomość gruntowa
map_opolskie
opolskie
map_marker
49-130 Tułowice
calendar_month
Początek:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
24 000,00 zł
Suma oszacowania
32 000,00 zł
stacjonarna
mieszkania
stacjonarna
Opublikowano:
11.08.2026
mieszkanie
map_opolskie
opolskie
map_marker
ul. Łukasińskiego 8/11, 48-300 Nysa
calendar_month
Termin licytacji:
10.09.2026 11:30
Cena wywołania
177 000,00 zł
Suma oszacowania
236 000,00 zł
chevron_left
1
2
3
4
chevron_right
Nie masz połączenia z internetem
Sprawdź ustawienia sieci i spróbuj połączyć się ponownie.