stacjonarna
tereny zabudowy przemysłowej
inne
stacjonarna
Opublikowano:
28.07.2026
tereny zabudowy przemysłowej
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Przemysłowa, 89-600 Chojnice
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 10:00
Cena wywołania
2 153 693,10 zł
Suma oszacowania
3 230 539,65 zł
stacjonarna
udział 1/2 w gruncie ornym zabudowanym o pow. 0,0992ha dz. nr 300/34
domy
stacjonarna
Opublikowano:
28.07.2026
udział 1/2 w gruncie ornym zabudowanym o pow. 0,0992ha dz. nr 300/34
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Bukowa 13, 89-606 Charzykowy
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 10:30
Cena wywołania
378 750,00 zł
Suma oszacowania
505 000,00 zł
stacjonarna
inne
stacjonarna
Opublikowano:
18.06.2026
nieruchomość lokalowa
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Władysława Łokietka 19C/35, 81-735 Sopot
calendar_month
Termin licytacji:
04.09.2026 13:00
Cena wywołania
1 299 900,00 zł
Suma oszacowania
1 733 200,00 zł
e-licytacja
Nieruchomość lokalowa usługowa Chojnice, ul. Słowiańska 9
inne
e-licytacja
Opublikowano:
22.07.2026
Nieruchomość lokalowa usługowa Chojnice, ul. Słowiańska 9
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Słowiańska 9, 89-600 Chojnice
calendar_month
Początek:
08.09.2026 10:00
Cena wywołania
432 750,00 zł
Suma oszacowania
577 000,00 zł
e-licytacja
działki 13,77 ha Zawada (Podole Wielkie), gmina Główczyce
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
28.07.2026
działki 13,77 ha Zawada (Podole Wielkie), gmina Główczyce
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Podole Wielkie, 76-220 Podole Wielkie
calendar_month
Początek:
09.09.2026 09:00
Cena wywołania
448 500,00 zł
Suma oszacowania
598 000,00 zł
e-licytacja
lokal mieszkalny
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
02.08.2026
lokal mieszkalny
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Tczewska 85G/7, 83-112 Rokitki
calendar_month
Początek:
09.09.2026 10:00
Cena wywołania
280 000,00 zł
Suma oszacowania
420 000,00 zł
e-licytacja
Nieruchomość tj. działka niezabudowana  o nr 27/9 o pow.0,3126 ha
inne
e-licytacja
Opublikowano:
24.07.2026
Nieruchomość tj. działka niezabudowana o nr 27/9 o pow.0,3126 ha
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
76-214 Człuchy
calendar_month
Początek:
09.09.2026 10:00
Cena wywołania
28 500,00 zł
Suma oszacowania
38 000,00 zł
e-licytacja
nieruchomość
inne
e-licytacja
Opublikowano:
16.07.2026
nieruchomość
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Mickiewicza 27, 82-230 Nowy Staw
calendar_month
Początek:
09.09.2026 10:00
Cena wywołania
710 325,00 zł
Suma oszacowania
947 100,00 zł
e-licytacja
Udział stanowiący 1/2 niewydzielonej części nieruchomości w lokalu stanowiącym odrębną nieruchomość
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
21.07.2026
Udział stanowiący 1/2 niewydzielonej części nieruchomości w lokalu stanowiącym odrębną nieruchomość
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Połomskiego 9/6, 82-500 Kwidzyn
calendar_month
Początek:
09.09.2026 11:00
Cena wywołania
122 625,00 zł
Suma oszacowania
163 500,00 zł
e-licytacja
nieruchomość Sierakowice
domy
e-licytacja
Opublikowano:
04.08.2026
nieruchomość Sierakowice
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Kościerska 53 A, 83-340 Sierakowice
calendar_month
Początek:
09.09.2026 13:00
Cena wywołania
498 000,00 zł
Suma oszacowania
747 000,00 zł
e-licytacja
DZIAŁKA 178/9
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
06.08.2026
DZIAŁKA 178/9
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
83-316 Gołubie
calendar_month
Początek:
09.09.2026 14:00
Cena wywołania
108 385,20 zł
Suma oszacowania
216 770,40 zł
e-licytacja
Nieruchomość tj.działka niezabudowana nr 27/1 o pow. 0,3015 ha
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
24.07.2026
Nieruchomość tj.działka niezabudowana nr 27/1 o pow. 0,3015 ha
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
76-214 Smołdzino
calendar_month
Początek:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
48 750,00 zł
Suma oszacowania
65 000,00 zł
e-licytacja
lokal stanowiący odrębną nieruchomość
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
24.07.2026
lokal stanowiący odrębną nieruchomość
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Redęcin 8C, 76-200 Redzikowo
calendar_month
Początek:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
8666,67 zł
Suma oszacowania
13 000,00 zł
e-licytacja
Nieruchomość gruntowa o pow. 1087 mkw zabudowana dwoma budynkami gospodarczo-garożowymi
inne
e-licytacja
Opublikowano:
21.07.2026
Nieruchomość gruntowa o pow. 1087 mkw zabudowana dwoma budynkami gospodarczo-garożowymi
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
Zjednoczenia 3A, 76-248 Debnica Kaszubska
calendar_month
Początek:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
75 750,00 zł
Suma oszacowania
101 000,00 zł
e-licytacja
nieruchomość niezadudowana - działka nr 17/14 o pow. 918 m2, położona w miejscowości Lipinki Szlacheckie przy ul. Sobieskiego.
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
08.07.2026
nieruchomość niezadudowana - działka nr 17/14 o pow. 918 m2, położona w miejscowości Lipinki Szlacheckie przy ul. Sobieskiego.
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Sobieskiego, 83-211 Lipinki Szlacheckie
calendar_month
Początek:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
83 115,75 zł
Suma oszacowania
110 821,00 zł
e-licytacja
lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
22.07.2026
lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Wielkopolska 50/59, 80-180 Gdańsk
calendar_month
Początek:
10.09.2026 11:00
Cena wywołania
492 206,25 zł
Suma oszacowania
656 275,00 zł
e-licytacja
nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym
inne
e-licytacja
Opublikowano:
25.07.2026
nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Lipowa 34, 83-032 Pszczółki
calendar_month
Początek:
10.09.2026 13:00
Cena wywołania
280 500,00 zł
Suma oszacowania
374 000,00 zł
stacjonarna
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA
domy
stacjonarna
Opublikowano:
02.06.2026
NIERUCHOMOŚĆ GRUNTOWA
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Wybickiego 1A, 84-242 Luzino
calendar_month
Termin licytacji:
11.09.2026 10:00
Cena wywołania
364 000,00 zł
Suma oszacowania
546 000,00 zł
stacjonarna
mieszkanie
mieszkania
stacjonarna
Opublikowano:
14.07.2026
mieszkanie
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Widna 3/61, 81-649 Gdynia
calendar_month
Termin licytacji:
11.09.2026 10:30
Cena wywołania
221 250,00 zł
Suma oszacowania
295 000,00 zł
e-licytacja
Spółdzielczy lokal mieszkalny, Gdańsk, ul. Rzeczypospolitej 7c/45
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
23.07.2026
Spółdzielczy lokal mieszkalny, Gdańsk, ul. Rzeczypospolitej 7c/45
map_pomorskie
pomorskie
map_marker
ul. Rzeczypospolitej 7c/45, 80-369 Gdańsk
calendar_month
Początek:
11.09.2026 12:00
Cena wywołania
317 250,00 zł
Suma oszacowania
423 000,00 zł