stacjonarna
Udział 1/12 w domu mieszkalnym
inne
stacjonarna
Opublikowano:
17.08.2026
Udział 1/12 w domu mieszkalnym
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Bramka 21, 14-300 Bramka
calendar_month
Termin licytacji:
07.09.2026 10:00
Cena wywołania
8490,00 zł
Suma oszacowania
11 320,00 zł
stacjonarna
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym
inne
stacjonarna
Opublikowano:
07.08.2026
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
Astronomów 31, 11-100 Lidzbark Warmiński
calendar_month
Termin licytacji:
08.09.2026 10:00
Cena wywołania
966 000,00 zł
Suma oszacowania
1 449 000,00 zł
e-licytacja
lokal mieszkalny
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
01.07.2026
lokal mieszkalny
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
Nakomiady 6B/8, 11-400 Kętrzyn
calendar_month
Początek:
08.09.2026 12:00
Cena wywołania
80 426,67 zł
Suma oszacowania
120 640,00 zł
e-licytacja
nieruchomość gruntowa niezabudowana - grunty orne - dz.nr 687/5
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
06.08.2026
nieruchomość gruntowa niezabudowana - grunty orne - dz.nr 687/5
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
Kamiennik Wielki (dz. nr 687/5), 82-316 Milejewo
calendar_month
Początek:
09.09.2026 09:00
Cena wywołania
98 728,50 zł
Suma oszacowania
131 638,00 zł
e-licytacja
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem gospodarczym (obora). 1/2 udziału
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
25.08.2026
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem gospodarczym (obora). 1/2 udziału
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
14-521 BIEŃKOWO
calendar_month
Początek:
09.09.2026 10:00
Cena wywołania
150 666,67 zł
Suma oszacowania
226 000,00 zł
e-licytacja
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami inwentarskimi.
inne
e-licytacja
Opublikowano:
25.08.2026
Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkami inwentarskimi.
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
BN, 14-500 Zgoda
calendar_month
Początek:
09.09.2026 10:00
Cena wywołania
706 000,00 zł
Suma oszacowania
1 059 000,00 zł
e-licytacja
lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
17.08.2026
lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
Osiedlowa 10/3, 82-335 Gronowo Elbląskie
calendar_month
Początek:
09.09.2026 10:00
Cena wywołania
183 750,00 zł
Suma oszacowania
245 000,00 zł
e-licytacja
nieruchomość gruntowa niezabudowana
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
22.07.2026
nieruchomość gruntowa niezabudowana
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
Wilamowo, 12-114 Rozogi
calendar_month
Początek:
10.09.2026 09:00
Cena wywołania
200 902,50 zł
Suma oszacowania
267 870,00 zł
e-licytacja
nieruchomość gruntowa niezabudowana
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
16.07.2026
nieruchomość gruntowa niezabudowana
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
Dąbrowy, 12-114 Rozogi
calendar_month
Początek:
10.09.2026 09:00
Cena wywołania
82 837,50 zł
Suma oszacowania
110 450,00 zł
e-licytacja
nieruchomość rolna
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
23.07.2026
nieruchomość rolna
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
82-310 Adamowo
calendar_month
Początek:
10.09.2026 10:00
Cena wywołania
283 500,00 zł
Suma oszacowania
378 000,00 zł
e-licytacja
dom jednorodzinny
domy
e-licytacja
Opublikowano:
15.07.2026
dom jednorodzinny
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
Agrestowa 22, 10-327 Olsztyn
calendar_month
Początek:
10.09.2026 11:00
Cena wywołania
554 000,00 zł
Suma oszacowania
831 000,00 zł
e-licytacja
Działki nr 3/42 oraz nr 3/43 o łącznej pow. 1,99 ha w Jabłonowie , gm. Dąbrówno - KWEL1O/00012433/4
inne
e-licytacja
Opublikowano:
10.08.2026
Działki nr 3/42 oraz nr 3/43 o łącznej pow. 1,99 ha w Jabłonowie , gm. Dąbrówno - KWEL1O/00012433/4
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
5C, 14-120 Jabłonowo
calendar_month
Początek:
10.09.2026 12:00
Cena wywołania
481 725,00 zł
Suma oszacowania
642 300,00 zł
stacjonarna
mieszkania
stacjonarna
Opublikowano:
20.07.2026
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. Kazimierza Wielkiego 6/8, 11-500 Giżycko
calendar_month
Termin licytacji:
11.09.2026 09:00
Cena wywołania
162 233,25 zł
Suma oszacowania
216 311,00 zł
e-licytacja
KM 922/20
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
04.08.2026
KM 922/20
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
12-200 Bogumiły
calendar_month
Początek:
11.09.2026 10:00
Cena wywołania
115 650,00 zł
Suma oszacowania
154 200,00 zł
e-licytacja
magazyny i hale
magazyny i hale
e-licytacja
Opublikowano:
13.08.2026
magazyny i hale
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
ul. 1 Maja 36, 11-610 Pozezdrze
calendar_month
Początek:
11.09.2026 11:00
Cena wywołania
2 264 250,00 zł
Suma oszacowania
3 019 000,00 zł
e-licytacja
nieruchomośc gruntowa
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
24.08.2026
nieruchomośc gruntowa
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
13-230 Klonowo
calendar_month
Początek:
14.09.2026 10:00
Cena wywołania
14 000,00 zł
Suma oszacowania
21 000,00 zł
stacjonarna
grunty
grunty
stacjonarna
Opublikowano:
24.08.2026
grunty
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
11-220 Okopek
calendar_month
Termin licytacji:
16.09.2026 08:30
Cena wywołania
32 666,67 zł
Suma oszacowania
49 000,00 zł
stacjonarna
inne
stacjonarna
Opublikowano:
10.08.2026
mieszkanie
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
13-230 Wlewsk
calendar_month
Termin licytacji:
16.09.2026 09:00
Cena wywołania
11 083,33 zł
Suma oszacowania
16 625,00 zł
e-licytacja
Lokal mieszkalny
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
06.08.2026
Lokal mieszkalny
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
Podgórna 3/23, 82-300 Elbląg
calendar_month
Początek:
16.09.2026 09:00
Cena wywołania
153 333,33 zł
Suma oszacowania
230 000,00 zł
stacjonarna
mieszkania
stacjonarna
Opublikowano:
10.08.2026
mieszkanie
map_warminsko_mazurskie
warmińsko-mazurskie
map_marker
Jagiellońska 1/8, 13-240 Iłowo-Osada
calendar_month
Termin licytacji:
16.09.2026 09:15
Cena wywołania
83 025,00 zł
Suma oszacowania
110 700,00 zł