stacjonarna
domy
stacjonarna
Opublikowano:
07.07.2026
budynek mieszkalny i działka
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul.Półwiejska, 64-600 Oborniki
calendar_month
Początek:
31.08.2026 10:00
calendar_month
Zakończenie:
31.08.2026 23:59
Cena wywołania
233 700,00 zł
Suma oszacowania
311 600,00 zł
stacjonarna
mieszkania
stacjonarna
Opublikowano:
31.07.2026
mieszkanie
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul.Mikołajczaka 1a/26, 64-600 Oborniki
calendar_month
Początek:
31.08.2026 10:20
calendar_month
Zakończenie:
31.08.2026 23:59
Cena wywołania
186 750,00 zł
Suma oszacowania
249 000,00 zł
stacjonarna
mieszkania
stacjonarna
Opublikowano:
12.08.2026
lokal mieszkalny
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Młyńska 8D/58, 64-600 Oborniki
calendar_month
Początek:
31.08.2026 10:40
calendar_month
Zakończenie:
31.08.2026 23:59
Cena wywołania
181 333,33 zł
Suma oszacowania
272 000,00 zł
stacjonarna
domy
stacjonarna
Opublikowano:
28.07.2026
nieruchomość
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Leśna 10, 64-020 Nietążkowo
calendar_month
Termin licytacji:
01.09.2026 11:00
Cena wywołania
58 066,67 zł
Suma oszacowania
87 100,00 zł
stacjonarna
mieszkania
stacjonarna
Opublikowano:
28.07.2026
nieruchomość-lokal mieszkalny
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
17/3, 64-020 Borówko Stare
calendar_month
Termin licytacji:
01.09.2026 11:15
Cena wywołania
93 051,33 zł
Suma oszacowania
139 577,00 zł
e-licytacja
Ułamkowa część nieruchomości
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
05.08.2026
Ułamkowa część nieruchomości
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Wilkońskiego 3/2, 62-025 Kostrzyn Wlkp.
calendar_month
Początek:
02.09.2026 10:00
Cena wywołania
201 247,50 zł
Suma oszacowania
268 330,00 zł
e-licytacja
nieruchomość
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
nieruchomość
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
62-814 Skrajnia Blizanowska
calendar_month
Początek:
02.09.2026 10:00
Cena wywołania
18 750,00 zł
Suma oszacowania
25 000,00 zł
e-licytacja
lokal mieszkalny
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
26.06.2026
lokal mieszkalny
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Łowiecka 6/17 kl. 6, 64-920 Piła
calendar_month
Początek:
02.09.2026 10:00
Cena wywołania
121 229,17 zł
Suma oszacowania
181 843,75 zł
e-licytacja
Suchy Las Szkółkarska 378/3
inne
e-licytacja
Opublikowano:
19.06.2026
Suchy Las Szkółkarska 378/3
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
62-002 Suchy Las
calendar_month
Początek:
02.09.2026 10:00
Cena wywołania
420 750,00 zł
Suma oszacowania
561 000,00 zł
e-licytacja
nieruchomość
domy
e-licytacja
Opublikowano:
03.08.2026
nieruchomość
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
62-874 Piegonisko Wieś 26A
calendar_month
Początek:
02.09.2026 10:30
Cena wywołania
228 000,00 zł
Suma oszacowania
304 000,00 zł
stacjonarna
nieruchomość
inne
stacjonarna
Opublikowano:
20.07.2026
nieruchomość
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Al. Wojska Polskiego 46, 63-300 Pleszew
calendar_month
Termin licytacji:
02.09.2026 11:00
Cena wywołania
399 000,00 zł
Suma oszacowania
532 000,00 zł
e-licytacja
lokal mieszkalny - Środa Wielkopolska
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
09.07.2026
lokal mieszkalny - Środa Wielkopolska
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Harcerska 22C/2, 63-000 Środa Wielkopolska
calendar_month
Początek:
02.09.2026 11:00
Cena wywołania
126 472,50 zł
Suma oszacowania
168 630,00 zł
e-licytacja
lokal mieszkalny
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
26.06.2026
lokal mieszkalny
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Łowiecka 6/17 kl. 6, 64-920 Piła
calendar_month
Początek:
02.09.2026 11:00
Cena wywołania
31 625,00 zł
Suma oszacowania
47 437,50 zł
e-licytacja
lokal mieszkalny
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
26.06.2026
lokal mieszkalny
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Łowiecka 6/17 kl. 6, 64-920 Piła
calendar_month
Początek:
02.09.2026 12:00
Cena wywołania
15 812,50 zł
Suma oszacowania
23 718,75 zł
e-licytacja
lokal mieszkalny
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
01.07.2026
lokal mieszkalny
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Komuny Paryskiej 13/7, 64-920 Piła
calendar_month
Początek:
02.09.2026 13:00
Cena wywołania
211 333,33 zł
Suma oszacowania
317 000,00 zł
e-licytacja
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu w Spółdzielni Mieszkaniowej Piła - Południe
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
24.07.2026
spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu w Spółdzielni Mieszkaniowej Piła - Południe
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Asnyka 4B/4, 64-920 Piła
calendar_month
Początek:
03.09.2026 09:00
Cena wywołania
160 000,00 zł
Suma oszacowania
240 000,00 zł
e-licytacja
ułamkowa część nieruchomości - udział co do 1/3 części w prawie własności
mieszkania
e-licytacja
Opublikowano:
24.07.2026
ułamkowa część nieruchomości - udział co do 1/3 części w prawie własności
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
ul. Róża Wielka 58B/2, 64-930 Szydłowo
calendar_month
Początek:
03.09.2026 09:30
Cena wywołania
23 800,00 zł
Suma oszacowania
35 700,00 zł
e-licytacja
nieruchomość gruntowa zabudowana Puszczykowo, Wczasowa 8 działka nr 2128/4 o pow. 0,2577ha
domy
e-licytacja
Opublikowano:
04.08.2026
nieruchomość gruntowa zabudowana Puszczykowo, Wczasowa 8 działka nr 2128/4 o pow. 0,2577ha
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Wczasowa 8, 62-040 Puszczykowo
calendar_month
Początek:
03.09.2026 10:00
Cena wywołania
783 133,33 zł
Suma oszacowania
1 174 700,00 zł
stacjonarna
nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym, działka nr 378/8 obręb Kicin, pow. 1094 m2
inne
stacjonarna
Opublikowano:
28.07.2026
nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym, działka nr 378/8 obręb Kicin, pow. 1094 m2
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Okrężna 10, 62-004 Kicin
calendar_month
Termin licytacji:
03.09.2026 10:00
Cena wywołania
600 750,00 zł
Suma oszacowania
801 000,00 zł
e-licytacja
działka 31 Miąskowo
grunty
e-licytacja
Opublikowano:
24.07.2026
działka 31 Miąskowo
map_wielkopolskie
wielkopolskie
map_marker
Miąskowo, 63-023 Miąskowo
calendar_month
Początek:
03.09.2026 10:00
Cena wywołania
16 133,33 zł
Suma oszacowania
24 200,00 zł