Licytacja nieruchomości nieruchomość zabudowana

map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
ul. Waryńskiego 3, 26-500 Szydłowiec

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Szydłowcu Anna Kacperska

Kancelaria Komornicza nr II w Szydłowcu

ul. Zamkowa 14

26-500 Szydłowiec

Sygnatury: Km 241/20, KM 868/11, KM 131/17, KM 694/17, KM 529/18, KM 74/20, KM 85/20, KM 253/22, KM 139/23, KM 213/23, KM 223/23, KM 402/23, KM 318/24

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Szydłowcu Anna Kacperska Kancelaria Komornicza nr II w Szydłowcu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 25.06.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

nieruchomość zabudowana

Nieruchomość gruntowa - działka zabudowana budynkiem mieszkalnym.Budynek zlokalizowany jest na działce ewidencyjnej nr 5394 położonej w Szydłowcu, przy ulicy Ludwika Waryńskiego 3. Działka usytuowana jest w obrębie ewidencyjnym 0001 Szydłowiec, jednostka ewidencyjna 143005_4 Szydłowiec miasto, powiat szydłowiecki, województwo mazowieckie. Dla nieruchomości gruntowej Sąd Rejonowy w Szydłowcu, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW RA1S/00002354/5. Powierzchnia nieruchomości to 468 m2. Działka kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach 13 m na 35 m. Dojazd na nieruchomość bezpośrednio z drogi gminnej. Teren wokół działki zagospodarowany – od frontu droga gminna z tyłu zabudowa mieszkaniowa. Teren o funkcji mieszkaniowej. Od strony południowej nieruchomość sąsiaduje z ciągiem komunikacyjnym – ulica Waryńskiego, zaś od strony południowej z zabudową mieszkaniową jednorodzinną. Od strony wschodniej i zachodniej znajduje się zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Według dokumentacji przedmiotowa nieruchomość wyposażona jest w instalacje: - elektroenergetyczną, - wodną (studnia) - kanalizacyjną. Przez frontową część działki oraz w pasie drogowym po południowej stronie działki przebiega sieć gazowa, wodociągowa oraz telekomunikacyjna.

Adres nieruchomości
ul. Waryńskiego 3, 26-500 Szydłowiec, poczta Szydłowiec
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Inne tereny zabudowane
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze RA1S/00002354/5, Sąd Rejonowy w Szydłowcu IV Wydział Ksiąg Wieczystych
Cena wywołania
208 125,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
2 082,00 zł
Suma oszacowania
277 500,00 zł
Wysokość rękojmi
27 750,00 zł
Złożenie rękojmi do
23.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
25.06.2026 r. 10:00 - 02.07.2026 r. 10:00

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika: Bank Pekao S.A. Oddział Szydłowiec 72124057321111000050577813 lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytacje.komornik.pl.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 08:00 do 16:00. Miejsce oględzin pod adresem: ul. Waryńskiego 3, 26-500 Szydłowiec, poczta Szydłowiec.