Licytacja nieruchomości prawo własności dłużników nie zabudowanych działek nr. 97/1, 97/2

map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
- -/-, 06-323 Zelazna Rządowa

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Przasnyszu Przemysław Wesoły

Kancelaria Komornicza nr IV w Przasnyszu

ul. Miła 40C

06-300 Przasnysz

Sygnatury: Km 3/20, i inne

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przasnyszu Przemysław Wesoły Kancelaria Komornicza nr IV w Przasnyszu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 10.06.2026 r. o godz. 09:00 w Sądzie Rejonowym w Przasnyszu, pod adresem ul. Świerkowa 7, 06-300 PRZASNYSZ, poczta PRZASNYSZ, numer sali 4, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:

1

prawo własności dłużników nie zabudowanych działek nr. 97/1, 97/2

nieruchomość gruntowa niezabudowane działki nr. 97/1 i 97/2 o pow. łącznej 12,2939 ha położone w miejscowości Żelazna Rządowa, Gm. Jednorożec dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Przasnyszu prowadzi księgę wieczystą nr OS1P/00055436/7

Gospodarcze przeznaczenie nieruchomości to:-tereny rolnicze(z dopuszczeniem realizacji zabudowy zagrodowej za wyjątkiem obszarów szczególnego zagrożenia powodzią), kompleks gleb o najwyższej przydatności rolniczej oraz pozostałe tereny rolnicze.

Adres nieruchomości
- -/-, 06-323 Zelazna Rządowa, poczta Jednorożec
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze OS1P/00055436/7, Sąd Rejonowy w Przasnyszu IV Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
Kisiel Kamila Kisiel Magdalena
Cena wywołania
321 975,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
3 220,00 zł
Suma oszacowania
429 300,00 zł
Wysokość rękojmi
42 930,00 zł
2

nieruchomość gruntowa niezabudowana działka nr. 346

nieruchomość gruntowa niezabudowana działka nr. 346 o pow. 5,48 ha położona w miejscowości Żelazna Rządowa, Gm. Jednorożec dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Przasnyszu prowadzi księgę wieczystą nr OS1P/00055436/7

Adres nieruchomości
- -/-, 06-323 Zelazna Rządowa, poczta Jednorożec
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
Kisiel Kamila Kisiel Magdalena
Cena wywołania
135 975,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
1 360,00 zł
Suma oszacowania
181 300,00 zł
Wysokość rękojmi
18 130,00 zł
3

nieruchomość gruntowa zabudowana działka nr, 310

nieruchomość gruntowa zabudowana działka nr, 310 o pow. 12,42 ha położona w miejscowości Żelazna Rządowa, Gm. Jednorożec dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Przasnyszu prowadzi księgę wieczystą nr OS1P/00055436/7

Gospodarcze przeznaczenie nieruchomości to:-tereny rolnicze(z dopuszczeniem realizacji zabudowy zagrodowej za wyjątkiem obszarów szczególnego zagrożenia powodzią), kompleks gleb o najwyższej przydatności rolniczej oraz pozostałe tereny rolnicze a w przeważającej części tereny lasów

Adres nieruchomości
- -/-, 06-323 Żelazna Rządowa, poczta Jednorożec
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny różne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
Kisiel Kamila Kisiel Magdalena
Cena wywołania
513 900,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
5 139,00 zł
Suma oszacowania
685 200,00 zł
Wysokość rękojmi
68 520,00 zł
4

nieruchomość gruntowa niezabudowana działka nr. 104

nieruchomość gruntowa niezabudowana działka nr. 104 o pow. 5,38 ha położona w miejscowości Żelazna Rządowa, Gm. Jednorożec dla której IV Wydział Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Przasnyszu prowadzi księgę wieczystą nr OS1P/00055436/7

Adres nieruchomości
- -/-, 06-323 Zelazna Rządowa, poczta Jednorożec
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
Kisiel Kamila Kisiel Magdalena
Cena wywołania
131 025,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
1 311,00 zł
Suma oszacowania
174 700,00 zł
Wysokość rękojmi
17 470,00 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: PKO BP SA O/ OSTROŁĘKA 40 1020 3802 0000 1102 0037 9107 Rękojmię należy złożyć w terminie do 09.06.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienione nieruchomości można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 10:00 do 12:00.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.