Licytacja nieruchomości działka ewidencyjna nr 59/1 - 0,0566ha oraz innych

map_podlaskie
podlaskie
map_marker
18-305 Rynołty

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Zambrowie Adam Trzciński

Kancelaria Komornicza nr III w Zambrowie

Al. Wojska Polskiego 6

18-300 Zambrów

Sygnatura: Km 396/25

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zambrowie Adam Trzciński Kancelaria Komornicza nr III w Zambrowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 11.06.2026 r. o godz. 09:00 w Sądzie Rejonowym w Zambrowie, pod adresem ul. Wojska Polskiego 56, 18-300 ZAMBRÓW, poczta ZAMBRÓW, numer sali 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:

1

działka ewidencyjna 51/1 - 0,8990ha

jednorodne grunty orne klasy RV o powierzchni 0,8990ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze LM1Z/00008424/5, Sąd Rejonowy w Zambrowie V Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
SŁAWOMIR JASTRZĘBSKI
Cena wywołania
59 064,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
591,00 zł
Suma oszacowania
78 752,00 zł
Wysokość rękojmi
7 875,20 zł
2

działka ewidencyjna nr 85 - 0,8082ha

łąki trwałe klasy ŁIV o powierzchni 0,6615ha grunty pod rowami klasy W - PsV o powierzchni 0,0107ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Łąki trwałe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
SŁAWOMIR JASTRZĘBSKI
Cena wywołania
37 096,50 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
371,00 zł
Suma oszacowania
49 462,00 zł
Wysokość rękojmi
4 946,20 zł
3

działka ewidencyjna nr 31/3 - 2,5216ha

lasy klasy LsVI o powierzchni 0,4834ha grunty orne klasy RV o powierzchni 1,8450ha grunty orne klasy RVI o powierzchni 0,1632ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Rynołty
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
SŁAWOMIR JASTRZĘBSKI
Cena wywołania
162 264,75 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
1 623,00 zł
Suma oszacowania
216 353,00 zł
Wysokość rękojmi
21 635,30 zł
4

działka ewidencyjna nr 44/2 - 0,4714ha

grunty rolne zabudowane klasy Br-RIVb o powierzchni 0,2833ha grunty orne klasy RIVb o powierzchni 0,1881ha. Działka ma charakter siedliskowy i zabudowana jest budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym o dwóch kondygnacjach naziemnych i powierzchni zabudowy 123m2 z garażem jednostanowiskowym w bryle budynku, pow.użytkowa domu - ok. 170m2. Na działce także stodoła o pow. zabudowy 164m2 i budynek garażowo - gospodarczy o pow. 81m2.

Adres nieruchomości
Rynołty 2, 18-305 Rynołty, poczta Szumowo
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
SŁAWOMIR JASTRZĘBSKI
Cena wywołania
205 814,25 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
2 059,00 zł
Suma oszacowania
274 419,00 zł
Wysokość rękojmi
27 441,90 zł
5

działka ewidencyjna nr 31/1 - 5,6254ha

lasy klasy LsVI o powierzchni 0,9541ha grunty orne klasy RV o powierzchni 4,0333ha ghrunty orne klasy RVI o powierzchni 0,6380ha

Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
SŁAWOMIR JASTRZĘBSKI
Cena wywołania
391 950,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
3 920,00 zł
Suma oszacowania
522 600,00 zł
Wysokość rękojmi
52 260,00 zł
6

działka ewidencyjna nr 59/1 - 0,0566ha

łaki trwałe klasy ŁIV

Adres nieruchomości
18-305 Szumowo, poczta Szumowo
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Łąki trwałe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
SŁAWOMIR JASTRZĘBSKI
Cena wywołania
3 043,50 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
31,00 zł
Suma oszacowania
4 058,00 zł
Wysokość rękojmi
405,80 zł
7

działka ewidencyjna nr 59/4 - 0,0432ha

Lasy klasy LsV o powierzchni 0,0394ha grunty pod rowami klasy W - PsV o powierzchni 0,0038ha
Adres nieruchomości
18-305 Rynołty, poczta Szumowo
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Lasy
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
SŁAWOMIR JASTRZĘBSKI
Cena wywołania
1 983,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
20,00 zł
Suma oszacowania
2 644,00 zł
Wysokość rękojmi
264,40 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: BNP PARIBAS 83 1600 1462 1860 2763 6000 0003 Rękojmię należy złożyć w terminie do 11.06.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienione nieruchomości można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 09:00 do 18:00.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.