Licytacja nieruchomości działka nr 832 o powierzchni 0,1847ha

map_podlaskie
podlaskie
map_marker
18-300 Nagórki Jabłoń

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Zambrowie Adam Trzciński

Kancelaria Komornicza nr III w Zambrowie

Al. Wojska Polskiego 6

18-300 Zambrów

Sygnatura: Km 765/25

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zambrowie Adam Trzciński Kancelaria Komornicza nr III w Zambrowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 08.06.2026 r. o godz. 09:00 w Sądzie Rejonowym w Zambrowie, pod adresem ul. Wojska Polskiego 56, 18-300 ZAMBRÓW, poczta ZAMBRÓW, numer sali 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:

działka nr 832 o powierzchni 0,1847ha

działka nr 832 położona w obrębie gruntów wsi Nagórki Jabłoń, gm. Zambrów. Działka w kształcie prostokąta o szerokości ok. 27m i długości ok. 73m, nieogrodzona, porośnięta samosiewami brzozy.

Adres nieruchomości
18-300 Nagórki Jabłoń, poczta Zambrów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze LM1Z/00022298/6, Sąd Rejonowy w Zambrowie V Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
Piotr Leszczyński
Cena wywołania
218 488,50 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
2 185,00 zł
Suma oszacowania
291 318,00 zł
Wysokość rękojmi
29 131,80 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: BNP PARIBAS 83 1600 1462 1860 2763 6000 0003 Rękojmię należy złożyć w terminie do 08.06.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 08:00 do 20:00. Miejsce oględzin pod adresem: 18-300 Nagórki Jabłoń, poczta Zambrów.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.