Licytacja nieruchomości nieruchomość zabudowana

map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
ul. Suwalna 9B, 05-119 Łajski

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Adam Wujek

Kancelaria Komornicza nr VI w Legionowie

Norwida 2a/7

05-120 Legionowo

Sygnatura: Km 829/21

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Legionowie Adam Wujek Kancelaria Komornicza nr VI w Legionowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 29.05.2026 r. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w Legionowie, pod adresem ul. Sobieskiego 47, 05-120 LEGIONOWO, poczta LEGIONOWO, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:

nieruchomość zabudowana

wspólność ustawowa majątkowa małżeńska, stanowiącej działkę nr ew 490/7 o powierzchni 1,1069 ha, ma kształt zbliżony do prostokąta o szerokości około 110 m i długości około 101 m.Jest zabudowana budynkiem biurowym o pow. zabudowy 536,00 m2 oraz budynkiem magazynowym o pow. zabudowy 294,00 m2. Budynek biurowy wybudowany w 1986 roku w technologii tradycyjnej murowanej, dwukondygnacyjny z poddaszem użytkowym, częściowo podpiwniczony.Powierzchnia użytkowa budynku biurowego wynosi 1036,12 m2. Budynek magazynowy parterowy o powierzchni zabudowy 294,00 m2, wybudowany w 1986 roku. Konstrukcja budynku tradycyjna murowana. Powierzchnia użytkowa budynku wynosi 266,70 m2. Nieruchomość jest ogrodzona, uzbrojona w przyłącza do sieci energetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej i gazowej ; położonej: 05-119 Łajski, ul. Suwalna 9B, Łajski,gmina Wieliszew dla której Sąd Rejonowy w Legionowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze KW WA1L/00004914/1 [NKW: WA1L/00004914/1].

Adres nieruchomości
ul. Suwalna 9B, 05-119 Łajski, poczta Łajski
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Inne tereny zabudowane
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze WA1L/00004914/1, Sąd Rejonowy w Legionowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnicy
Ireneusz Sadoch i Teresa Sadoch
Cena wywołania
3 139 800,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
31 398,00 zł
Suma oszacowania
4 186 400,00 zł
Wysokość rękojmi
418 640,00 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: Santander Bank S.A. O w Warszawie 48 1090 1841 0000 0001 0714 2786 Rękojmię należy złożyć w terminie do 28.05.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 08:00 do 16:00. Miejsce oględzin pod adresem: ul. Suwalna 9B, 05-119 Łajski, poczta Łajski.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.