Licytacja nieruchomości lokal mieszkalny

map_lodzkie
łódzkie
map_marker
ul. Julianowska 1/149, 91-473 łódź

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi Ryszard Michałek

Kancelaria Komornicza nr XIV w Łodzi

ul. Armii Krajowej 44/13U

94-046 Łódź

Sygnatura: Km 230/24

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi Ryszard Michałek Kancelaria Komornicza nr XIV w Łodzi podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 24.06.2026 r. o godz. 11:00 w Sądzie Rejonowym dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, pod adresem Wólczańska 142 , 90-928 ŁÓDŹ, poczta ŁÓDŹ, numer sali B, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:

lokal mieszkalny

Lokal - (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) 3 pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja oraz przedpokój o łącznej powierzchni 59,01 wg informacji ze spółdzielni. IX pietro. Udział w nieruchomości współnej 5901/2504311.

Adres nieruchomości
ul. Julianowska 1/149, 91-473 łódź, poczta Łódź
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
  • księga wieczysta (NKW) o numerze Brak, Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi XVI Wydział Ksiąg Wieczystych
  • rejestr spółdzielni o numerze 000, Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły
Dłużnik
Adam Golański
Cena wywołania
291 000,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
2 910,00 zł
Suma oszacowania
388 000,00 zł
Wysokość rękojmi
38 800,00 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: bank 15 1050 1461 1000 0022 7079 4585 Rękojmię należy złożyć w terminie do 23.06.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 08:00 do 18:00. Miejsce oględzin pod adresem: ul. Julianowska 1/149, 91-473 łódź, poczta Łódź.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.