Licytacja nieruchomości nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi

map_opolskie
opolskie
map_marker
ul. Morcinka 3, 47-280 Pawłowiczki

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Kędzierzynie-Koźlu Łukasz Rogosz

Kancelaria Komornicza nr III w Kędzierzynie-Koźlu

ul. Racławicka 7

47-200 Kędzierzyn-Koźle

Sygnatury: Km 172/24, Km 2503/23

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kędzierzynie-Koźlu Łukasz Rogosz Kancelaria Komornicza nr III w Kędzierzynie-Koźlu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 19.06.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi

Nieruchomość gruntowa jako przedmiot prawa własności składająca się z dwóch działek oznaczona jest w ewidencji gruntów numerem 305 /0,0300 ha/ i 306 /0,1300 ha/ a.m. 3 o łącznej powierzchni 0,1600 ha. Działka nr 306 zabudowana jest jednorodzinnym budynkiem mieszkalnym i budynkami gospodarczymi natomiast działka nr 305 stanowi działkę niezabudowaną.

Adres nieruchomości
ul. Morcinka 3, 47-280 Pawłowiczki, poczta Pawłowiczki
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren zabudowy związanej z rolnictwem
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze OP1K/00021328/9, SĄD REJONOWY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH
Cena wywołania
227 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
2 273,00 zł
Suma oszacowania
303 000,00 zł
Wysokość rękojmi
30 300,00 zł
Złożenie rękojmi do
17.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
19.06.2026 r. 10:00 - 26.06.2026 r. 10:00

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika: PKO BP SA 49 1020 3714 0000 4602 0009 1298 lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytacje.komornik.pl.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 11:00 do 14:00. Miejsce oględzin pod adresem: ul. Morcinka 3, 47-280 Pawłowiczki, poczta Pawłowiczki.