Licytacja nieruchomości nieruchomość zabudowana składającabsię z działek nr 324, 96, 29, 48, 95, 86 o łącznej powierzchni 1,5800 ha

map_swietokrzyskie
świętokrzyskie
map_marker
Ujazdek, 28-210 Ujazdek

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Staszowie Małgorzata Pakaszewska

Kancelaria Komornicza nr I w Staszowie

Konstytucji 3-go Maja 6B

28-200 Staszów

Sygnatura: Km 1288/12

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Staszowie Małgorzata Pakaszewska Kancelaria Komornicza nr I w Staszowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 19.06.2026 r. o godz. 14:20 w Sądzie Rejonowym w Staszowie, pod adresem ul. Kościuszki 2, 28-200 STASZÓW, poczta STASZÓW, numer sali 133, odbędzie się druga licytacja nieruchomości:

nieruchomość zabudowana składająca się z działek nr 324, 96, 29, 48, 95, 86 o łącznej powierzchni 1,5800 ha

Nieruchomość o numerze KW KI1A/00008594/2 położona w miejscowości Ujazdek, gmina Bogoria o łącznej powierzchni 1,5800 ha, składająca się z działki ewid. nr 96 o powierzchni 0,5500 ha zabudowanej budynkiem mieszkalnym, jednorodzinnym, dwukondygnacyjnym, o powierzchni użytkowej 144 m2, budynkiem gospodarczym o powierzchni 75 m2, drewnianym budynkiem mieszkalnym i zawalonym budynkiem gospodarczym oraz działek rolnych o nr ewid. 324, 95, 86, i dz. ewid. nr 29,48 z nasadzeniami lasu w postępowaniu egzekucyjnym przeciwko dłużnikowi - spadkobiercy Strzelecki-Tłuścik Jakub reprezentowany przez przedstawiciela ustawowego Łukasza Tłuścik. W/w działki w ewidencji gruntów opisane jako: - działka nr 96 o powierzchni : 0,5500 ha grunty rolne zabudowane, łąki trwałe, grunty orne , sady - działka nr324 o powierzchni : 0,1200 ha łąki trwałe, grunty orne - działka nr 95 o powierzchni : 0,3500 ha łąki trwałe , grunty orne - działka nr 86 o powierzchni : 0,2900 ha grunty orne - działka nr 29 o powierzchni : 0,0900 ha lasy - działka nr 48 o powierzchni : 0,1800 ha lasy

Adres nieruchomości
Ujazdek, 28-210 Ujazdek, poczta Bogoria
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze KI1A/00008594/2, Sąd Rejonowy w Staszowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
Jakub Strzelecki-Tłuścik
Cena wywołania
117 782,67 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
1 178,00 zł
Suma oszacowania
176 674,00 zł
Wysokość rękojmi
17 667,40 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: Konto Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S.A. 21 1020 4913 0000 9602 0011 9289 Rękojmię należy złożyć w terminie do 18.06.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 08:00 do 16:00. Miejsce oględzin pod adresem: Ujazdek, 28-210 Ujazdek, poczta Bogoria.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.