Licytacja nieruchomości działka Nr 555/2 oraz innych

map_podlaskie
podlaskie
map_marker
ul. Konopnicka , 18-300 Zambrów

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Zambrowie Dawid Mnich

Kancelaria Komornicza nr II w Zambrowie

ul. Pułaskiego 1/16

18-300 Zambrów

Sygnatura: Km 79/13

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zambrowie Dawid Mnich Kancelaria Komornicza nr II w Zambrowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 17.06.2026 r. o godz. 13:30 w Sądzie Rejonowym w Zambrowie, pod adresem ul. Wojska Polskiego 56, 18-300 ZAMBRÓW, poczta ZAMBRÓW, numer sali 3, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:

1

udziały w drodze 9/200

udziały w drodze
Adres nieruchomości
ul. Konopnicka , 18-300 Zambrów, poczta Zambrów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Drogi
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze LM1Z/00019509/5, Sąd Rejonowy w Zambrowie V Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
Janusz Tyszka
Cena wywołania
6 440,25 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
65,00 zł
Suma oszacowania
8 587,00 zł
Wysokość rękojmi
858,70 zł
2

udziału 1/5 w działce nr 555/6

udział 1/5 należący do Janusza Tyszki i Marzeny Tyszki na zasadzie wspólności ustawowej majątkowej małżeńskiej w działce drogi o powierzchni 0,0641 ha położonej: 18-300 Zambrów, ul. Konopnickiej
Adres nieruchomości
18-300 Zambrów, poczta Zambrów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Drogi
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
Janusz Tyszka
Cena wywołania
28 623,75 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
287,00 zł
Suma oszacowania
38 165,00 zł
Wysokość rękojmi
3 816,50 zł
3

działka Nr 555/2

prawo własności nieruchomości gruntowej niezabudowanej, działki nr 555/2 o pow. 0,0766 ha. Występuje różnica w powierzchni działki według księgi wieczystej powierzchnia wynosi 0,0766 ha, w ewidencji prowadzonej przez starostowo powiatowe to powierzchna 0,0808ha. Do dalszych analiz przyjęto powierzchnię 0,0808 ha;
Adres nieruchomości
ul. Konopnickiej 11, 18-300 Zambrów, poczta Zambrów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze LM1Z/00023830/5, Sąd Rejonowy w Zambrowie V Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
Janusz Tyszka
Cena wywołania
180 406,50 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
1 805,00 zł
Suma oszacowania
240 542,00 zł
Wysokość rękojmi
24 054,20 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski SA O. Regionalny w B-stoku 74 1020 1332 0000 1702 0037 3522 Rękojmię należy złożyć w terminie do 16.06.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienione nieruchomości można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 07:00 do 21:00.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.