Licytacja nieruchomości lokal użytkowy

map_lubelskie
lubelskie
map_marker
ul. Grodzka 15/2, 23-200 Kraśnik

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Kraśniku Krzysztof Podgórski

Kancelaria Komornicza nr II w Kraśniku

T.Kościuszki 30

23-200 Kraśnik

Sygnatura: GKm 50/22

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Kraśniku Krzysztof Podgórski Kancelaria Komornicza nr II w Kraśniku podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 02.07.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

lokal użytkowy

Nieruchomość lokalowa, dla której Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze LU1K/00074259/9, składająca się z lokalu niemieszkalnego nr 2 zlokalizowanego w budynku położonym w Kraśniku przy ul. Grodzkiej 15, wraz z udziałem 6864/63356 części w prawie własności części wspólnych budynku i innych urządzeń nie służących do wyłącznego użytku właścicieli poszczególnych lokali oraz takim samym udziałem w prawie użytkowania wieczystego działki nr 442 o powierzchni 0,0416 ha objętej KW nr LU1K/00003991/4, obręb 11 Ośrodek. Lokal położony jest w budynku usługowym murowanym o 3 kondygnacjach nadziemnych. Lokal usytuowany jest na parterze, powierzchnia użytkowa lokalu wynosi 68,64 m2. Połączony jest funkcjonalnie z innym lokalem oraz częścią wspólną budynku. Lokal stanowi część lokalu gastronomicznego, składa się z sali konsumpcyjnej, wc oraz magazynów. Dostęp do lokalu z klatki schodowej przez zadaszony taras będący częścią wspólną budynku.

Adres nieruchomości
ul. Grodzka 15/2, 23-200 Kraśnik, poczta Kraśnik
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze LU1K/00074259/9, Sąd Rejonowy w Kraśniku V Wydział Ksiąg Wieczystych
Cena wywołania
52 925,25 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
530,00 zł
Suma oszacowania
70 567,00 zł
Wysokość rękojmi
7 056,70 zł
Złożenie rękojmi do
30.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
02.07.2026 r. 10:00 - 09.07.2026 r. 10:00

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika: PKO Oddział 1 w Lublinie 29 1020 3147 0000 8102 0091 3707 lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytacje.komornik.pl.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 08:00 do 15:00. Miejsce oględzin pod adresem: ul. Grodzka 15/2, 23-200 Kraśnik, poczta Kraśnik.