Licytacja nieruchomości Budynek mieszkalny jednorodzinny

map_slaskie
śląskie
map_marker
1 go Maja 101 B, 42-300 Myszków

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński

Kancelaria Komornicza nr II w Myszkowie

ul. Kościuszki 14

42-300 Myszków

Sygnatury: Km 646/25, Km 647/25, Km 5/26, Km 572/25, Km 276/25, Kms 97/26, Kms 62/26, Kms 342/25, Kms 214/25

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Myszkowie Mateusz Czapliński Kancelaria Komornicza nr II w Myszkowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 18.06.2026 r. o godzinie 12:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

Budynek mieszkalny jednorodzinny

Nieruchomość składa się z dwóch działek gruntu o numerach ewidencyjnych nr 6517 oraz 6540 o łącznej powierzchni 2.418 m2 zabudowanych budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym, wolnostojącym o powierzchni użytkowej 72 m2. Teren jest częściowo ogrodzony zróżnicowanymi materiałami, posiada regularny kształt zbliżony do prostokąta o średniej różnicy boków. Nieruchomość uzbrojona w energię i wodę. Przeznaczenie gospodarcze: zgodnie z ustaleniami Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego Miasta i Gminy Myszków nieruchomość położona jest w strefie 30 MN -tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej oraz 28 R - tereny rolnicze. W dziale III księgi wieczystej dla dwóch osób jest wpisane ograniczone prawo rzeczowe: nieodpłatna dożywotnia służebność mieszkania w jednej izbie budynku mieszkalnego z prawem do korzystania z urządzeń i pomieszczeń służących do wspólnego użytku oraz z prawem swobodnego poruszania się po zabudowanej nieruchomości na rzecz uprawnionego. Podana wartość nieruchomości uwzględnia prawo dożywocia.

Adres nieruchomości
1 go Maja 101 B, 42-300 Myszków, poczta Myszków
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty rolne zabudowane
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze CZ1M/00103626/8, Sąd Rejonowy w Myszkowie V Wydział Ksiąg Wieczystych
Cena wywołania
5 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
53,00 zł
Suma oszacowania
7 000,00 zł
Wysokość rękojmi
700,00 zł
Złożenie rękojmi do
16.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
18.06.2026 r. 12:00 - 25.06.2026 r. 12:00

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika: INGBSK O. w Myszkowie ul.Kopernika 4 79 1050 1168 1000 0005 0081 4090 lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytacje.komornik.pl.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 10:00 do 15:00. Miejsce oględzin pod adresem: 1 go Maja 101 B, 42-300 Myszków, poczta Myszków.