Licytacja nieruchomości udział 1/9 części w prawie własności nieruchomości

map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
Stefana Czarnieckiego, 05-080 Izabelin

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Marek Michalewicz

Kancelaria Komornicza nr XII w Warszawie

Wrocławska 2 A

01-493 Warszawa

Sygnatura: Km 1305/22

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Żoliborza w Warszawie Marek Michalewicz Kancelaria Komornicza nr XII w Warszawie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 02.07.2026 r. o godzinie 10:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

udział 1/9 części w prawie własności nieruchomości

udział

Adres nieruchomości
Stefana Czarnieckiego, 05-080 Izabelin, poczta Izabelin
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze WA1M/00554191/7, Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie VI Wydział Ksiąg Wieczystych
Cena wywołania
159 666,75 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
1 597,00 zł
Suma oszacowania
212 889,00 zł
Wysokość rękojmi
21 288,90 zł
Złożenie rękojmi do
30.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
02.07.2026 r. 10:00 - 09.07.2026 r. 10:00

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika: PEKAO O. w Warszawie ul.Ks.Ignacego Kłopotowskiego 15 26 1240 6074 1111 0010 4748 6189 lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytacje.komornik.pl.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 10:00 do 16:00. Miejsce oględzin pod adresem: Stefana Czarnieckiego, 05-080 Izabelin, poczta Izabelin.