Licytacja nieruchomości Działka rolna o numerze 477,(tunele foliowe) 0,76 ha, Bąków gm. Rusinów

map_mazowieckie
mazowieckie
map_marker
26-411 Bąków

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Przysusze Cezary Galiński

Kancelaria Komornicza nr II w Przysusze

Krakowska 42/I p.

26-400 Przysucha

Sygnatura: Km 547/23

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Przysusze Cezary Galiński Kancelaria Komornicza nr II w Przysusze podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

1

Działka rolna o numerze 477,(tunele foliowe) 0,76 ha, Bąków gm. Rusinów

Adres nieruchomości
26-411 Baków, poczta Rusinów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze RA1P/00005434/9, Wydział Ksiąg Wieczystych V Sądu Rejonowego w Przysusze
Cena wywołania
42 750,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
428,00 zł
Suma oszacowania
57 000,00 zł
Wysokość rękojmi
5 700,00 zł
Złożenie rękojmi do
09.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
12.06.2026 r. 09:00 - 19.06.2026 r. 09:20
2

Działka leśna o numerze 536, 0,08 ha, Bąków gm. Rusinów

Działka leśna o numerze 536, 0,08 ha, Bąków gm. Rusinów

Adres nieruchomości
26-411 Bąków, poczta Rusinów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Lasy
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Cena wywołania
4 350,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
44,00 zł
Suma oszacowania
5 800,00 zł
Wysokość rękojmi
580,00 zł
Złożenie rękojmi do
09.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
12.06.2026 r. 09:20 - 19.06.2026 r. 09:40
3

Działka rolna (RIVb) o numerze 160/1, 0,42 ha, Bąków gm. Rusinów

Adres nieruchomości
26-411 Baków, poczta Rusinów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty orne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Cena wywołania
10 500,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
105,00 zł
Suma oszacowania
14 000,00 zł
Wysokość rękojmi
1 400,00 zł
Złożenie rękojmi do
09.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
12.06.2026 r. 09:40 - 19.06.2026 r. 10:00
4

Działka rolna o numerze 15, 0,23ha, Bąków gm. Rusinów

Działka rolna o numerze 15, 0,23ha, Bąków gm. Rusinów

Adres nieruchomości
26-411 Baków, poczta Rusinów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Cena wywołania
5 100,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
51,00 zł
Suma oszacowania
6 800,00 zł
Wysokość rękojmi
680,00 zł
Złożenie rękojmi do
09.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
12.06.2026 r. 10:00 - 19.06.2026 r. 10:20
5

Działka rolna o numerze 16, 0,23ha, Bąków gm. Rusinów

Działka rolna o numerze 15, 0,23ha, Bąków gm. Rusinów

Adres nieruchomości
26-411 Bąków, poczta Rusinów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Cena wywołania
5 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
53,00 zł
Suma oszacowania
7 000,00 zł
Wysokość rękojmi
700,00 zł
Złożenie rękojmi do
09.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
12.06.2026 r. 10:20 - 19.06.2026 r. 10:40
6

Działka leśna numer 73, 0,4 ha, Brogowa gm. Rusinów

Działka leśna numer 73, 0,4 ha, Brogowa gm. Rusinów

Adres nieruchomości
26-411 Brogowa, poczta Rusinów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Grunty zadrzewione i zakrzewione na użytkach rolnych
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Cena wywołania
13 500,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
135,00 zł
Suma oszacowania
18 000,00 zł
Wysokość rękojmi
1 800,00 zł
Złożenie rękojmi do
09.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
12.06.2026 r. 10:40 - 19.06.2026 r. 11:00
7

Działka leśna numer 623, 0,09 ha, Baków Kolonia gm. Rusinów

Działka leśna numer 623, 0,09 ha, Baków Kolonia gm. Rusinów

Adres nieruchomości
26-411 Bąków Kolonia, poczta Rusinów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Lasy
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Cena wywołania
6 000,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
60,00 zł
Suma oszacowania
8 000,00 zł
Wysokość rękojmi
800,00 zł
Złożenie rękojmi do
09.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
12.06.2026 r. 11:00 - 19.06.2026 r. 11:20
8

Działka leśna numer 430, 0,01 ha, Baków Kolonia gm. Rusinów

Działka leśna numer 623, 0,09 ha, Baków Kolonia gm. Rusinów

Adres nieruchomości
26-411 Bąków Kolonia, poczta Rusinów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Lasy
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Cena wywołania
750,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
8,00 zł
Suma oszacowania
1 000,00 zł
Wysokość rękojmi
100,00 zł
Złożenie rękojmi do
09.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
12.06.2026 r. 11:20 - 19.06.2026 r. 11:40
9

Działka leśna numer 431, 0,01 ha, Baków Kolonia gm. Rusinów

Działka leśna numer 431, 0,01 ha, Baków Kolonia gm. Rusinów

Adres nieruchomości