Licytacja nieruchomości lokal stanowiący odrębną nieruchomość / lokal mieszkalny

map_swietokrzyskie
świętokrzyskie
map_marker
Klasztorna 10/1, 28-400 Pińczów

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Pińczowie Michał Liberek

Kancelaria Komornicza nr II w Pińczowie

Plac Wolności 14

28-400 Pińczów

Sygnatura: Km 131/24

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Pińczowie Michał Liberek Kancelaria Komornicza nr II w Pińczowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 23.07.2026 r. o godz. 11:20 w Sądzie Rejonowym w Pińczowie, pod adresem ul. 3-go Maja 12 a, 28-400 PIŃCZÓW, poczta PIŃCZÓW, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:

lokal stanowiący odrębną nieruchomość / lokal mieszkalny

lokal stanowiący odrębną nieruchomość / lokal mieszkalny o pow.56,0200 M2, położonej pod adresem: 28-400 PIŃCZÓW, ul. Klasztorna 10/1, dla której SĄD REJONOWY PIŃCZÓW IV WYDZIAŁ KSIĄG WIECZYSTYCH prowadzi księgę wieczystą o numerze KI1P/00026586/0

Adres nieruchomości
Klasztorna 10/1, 28-400 Pińczów, poczta Pińczów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze KI1P/00026586/0, Sąd Rejonowy w Pińczowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
AGATA POWĘSKA
Cena wywołania
190 703,25 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
1 908,00 zł
Suma oszacowania
254 271,00 zł
Wysokość rękojmi
25 427,10 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: ING Bank Śląski S.A. 02105014161000009032172521 Rękojmię należy złożyć w terminie do 23.07.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 09:00 do 14:00. Miejsce oględzin pod adresem: Klasztorna 10/1, 28-400 Pińczów, poczta Pińczów.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.