Licytacja nieruchomości Nieruchomość

map_lubelskie
lubelskie
map_marker
ul. Leśna 7/23, 24-100 Puławy

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Puławach Konrad Bednarczyk

Kancelaria Komornicza nr VIII w Puławach

Wacława Sieroszewskiego 48/3U

24-100 Puławy

Sygnatura: Km 704/20

OBWIESZCZENIE O DRUGIEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Puławach Konrad Bednarczyk Kancelaria Komornicza nr VIII w Puławach podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 01.06.2026 r. o godz. 14:30 w Sądzie Rejonowym w Puławach, pod adresem al. Partyzantów 6A, 24-100 PUŁAWY, poczta PUŁAWY, numer sali VII, odbędzie się druga licytacja nieruchomości:

Nieruchomość

lokal mieszkalny składający się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki oraz WC o powierzchni użytkowej pomieszczeń 43,52m2 położony na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego.

Adres nieruchomości
ul. Leśna 7/23, 24-100 Puławy, poczta Puławy
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze LU1P/00093264/1, Sąd Rejonowy w Puławach V Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
JOLANTA CHMIELEWSKA
Cena wywołania
179 666,67 zł
(2/3 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
1 797,00 zł
Suma oszacowania
269 500,00 zł
Wysokość rękojmi
26 950,00 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: BNP Paribas S.A. 20 1600 1462 1829 0377 1000 0005 Rękojmię należy złożyć w terminie do 01.06.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 10:00 do 16:00. Miejsce oględzin pod adresem: ul. Leśna 7/23, 24-100 Puławy, poczta Puławy.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.