Licytacja nieruchomości MIESZKANIE

map_lodzkie
łódzkie
map_marker
Szarych Szeregów 3/5/26, 97-200 Tomaszów Mazowiecki

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Tomaszowie Mazowieckim Aleksandra Błasiak-Dżereń

Kancelaria Komornicza nr II w Tomaszowie Mazowieckim

ul. Mościckiego 19A

97-200 Tomaszów Mazowiecki

Sygnatury: Km 565/25, kmp12/15,kmp 28/14,km1312/24

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Tomaszowie Mazowieckim Aleksandra Błasiak-Dżereń Kancelaria Komornicza nr II w Tomaszowie Mazowieckim podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 19.06.2026 r. o godzinie 12:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

MIESZKANIE

prawo odrębnej własności lokalu mieszkalnego nr 26 o pow. użytkowej 48 m 2 składającego się z 3 pokoi, kuchni,przedpokoju, łazienki ,WC

Adres nieruchomości
Szarych Szeregów 3/5/26, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, poczta Tomaszów Mazowiecki
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze PT1T/00063309/4, Sąd Rejonowy w Tomaszowie Mazowieckim V Wydział Ksiąg Wieczystych
Cena wywołania
204 975,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
2 050,00 zł
Suma oszacowania
273 300,00 zł
Wysokość rękojmi
27 330,00 zł
Złożenie rękojmi do
17.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
19.06.2026 r. 12:00 - 26.06.2026 r. 12:00

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika: Bank Pekao S.A. 04 1240 3145 1111 0000 2779 6021 lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytacje.komornik.pl.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 09:00 do 15:00. Miejsce oględzin pod adresem: Szarych Szeregów 3/5/26, 97-200 Tomaszów Mazowiecki, poczta Tomaszów Mazowiecki.