Licytacja nieruchomości nieruchomość zabudowana Radecz

map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
RADECZ 36B, 56-120 RADECZ

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Wołowie Natalia Stanisławska

Kancelaria Komornicza nr IV w Wołowie

Wileńska 5C/18

56-100 Wołów

Sygnatura: GKm 4/23

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Wołowie Natalia Stanisławska Kancelaria Komornicza nr IV w Wołowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 15.06.2026 r. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w Wołowie, pod adresem ul. Rynek 26, 56-100 WOŁÓW, poczta WOŁÓW, numer sali 14, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:

Nieruchomość gruntowa zabudowana Radecz

nieruchomość, dla której Sąd Rejonowy w Wołowie, IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WR1L/00034192/0

Adres nieruchomości
RADECZ 36B, 56-120 RADECZ, poczta BRZEG DOLNY
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze WR1L/00034192/0, Sąd Rejonowy w Wołowie IV Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
ZIIUB Izolacje Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Cena wywołania*
140 220,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
1 403,00 zł
Suma oszacowania
186 960,00 zł (w tym VAT 23%)
Wysokość rękojmi
18 696,00 zł

*) cena wywołania zawiera podatek VAT

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: Alior Bank S.A. 14 2490 0005 0000 4600 6592 3702 Rękojmię należy złożyć w terminie do 14.06.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 09:00 do 15:00. Miejsce oględzin pod adresem: RADECZ 36B, 56-120 RADECZ, poczta BRZEG DOLNY.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.