Licytacja nieruchomości ułamkowa część nieruchomości oraz innych

map_lubuskie
lubuskie
map_marker
ul. Łużycja 4/2, 68-100 Żagań

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Żaganiu Stanisława Stachura

Kancelaria Komornicza nr I w Żaganiu

Plac Słowiański 6

68-100 Żagań

Sygnatury: Km 1000/24, Km 1019/24, Km 128/26, Km 385/25, Km 1020/24

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Żaganiu Stanisława Stachura Kancelaria Komornicza nr I w Żaganiu podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 08.09.2026 r. o godz. 10:00 w Sądzie Rejonowym w Żaganiu, pod adresem ul. Szprotawska 3, 68-100 ŻAGAŃ, poczta ŻAGAŃ, numer sali 5, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:

1

ułamkowa część nieruchiomości

ułamkowa część nieruchomości

Adres nieruchomości
ul. Łużycja 4/2, 68-100 Żagań, poczta Żagań
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze ZG1G/00039251/4, Sąd Rejonowy w Żaganiu Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
Grzegorz Chyliński
Cena wywołania
8 546,50 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
86,00 zł
Suma oszacowania
11 395,33 zł
Wysokość rękojmi
1 139,53 zł
2

ułamkowa część nieruchomości

lokal mieszkalny

Adres nieruchomości
ul. Łużycka 4/2, 68-100 Żagań, poczta Żagań
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
Kamil Stachura
Cena wywołania
8 546,50 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
86,00 zł
Suma oszacowania
11 395,33 zł
Wysokość rękojmi
1 139,53 zł
3

ułamkowa część nieruchomości

udział w nieruchomości lokalowej
Adres nieruchomości
ul. Łużycka 4/2, 68-100 Żagań, poczta Żagań
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
Anna Jakubas
Cena wywołania
25 639,50 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
257,00 zł
Suma oszacowania
34 186,00 zł
Wysokość rękojmi
3 418,60 zł
4

ułamkowa część nieruchomości

ułamkowa część nieruchomości

Adres nieruchomości
ul. Łużycja 4/2, 68-100 Żagań, poczta Żagań
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
Dłużnik
Adam Chyliński
Cena wywołania
8 546,50 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
86,00 zł
Suma oszacowania
11 395,33 zł
Wysokość rękojmi
1 139,53 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: BGŻ Centrala - Departament Operacji Krajowych 30 2030 0045 1110 0000 0278 2010 Rękojmię należy złożyć w terminie do 07.09.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienione nieruchomości można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 10:00 do 11:00.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.