Licytacja nieruchomości nieruchomość- mieszkanie

map_dolnoslaskie
dolnośląskie
map_marker
ul. Akacjowa 11/8, 67-200 Głogów

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Głogowie Paweł Czaplicki

Kancelaria Komornicza nr IV w Głogowie

Młyńska 11

67-200 Głogów

Sygnatury: Km 109/25, Km 109/25 i inne

OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Głogowie Paweł Czaplicki Kancelaria Komornicza nr IV w Głogowie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 06.07.2026 r. o godz. 09:15 w Sądzie Rejonowym w Głogowie, pod adresem ul. Kutrzeby 2, 67-200 GŁOGÓW, poczta GŁOGÓW, numer sali 219, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:

nieruchomość- mieszkanie

Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość położoną pod adresem: 67-200 Głogów, ul. Akacjowa 11/8, usytuowanego na parterze w budynku mieszkalnym wielorodzinnym, 3 - kondygnacyjnym w całości podpiwniczonym, składającego się z dwóch pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki z wc wraz z udziałem w gruncie i częściach wspólnych budynku, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli, w wielkości 523/10000, dla której Sąd Rejonowy w Głogowie V Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze LE1G/00059105/5 o powierzchni 27,88 m2, będącej własnością dłużnika: Jacek Kosek. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwnicy o pow. 2,59 m2 i pomieszczenie komórki w budynku gospodarczym o pow. 3,50 m2.

Adres nieruchomości
ul. Akacjowa 11/8, 67-200 Głogów, poczta Głogów
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze LE1G/00059105/5, Sąd Rejonowy w Głogowie V Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
Jacek Kosek
Cena wywołania
93 600,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
936,00 zł
Suma oszacowania
124 800,00 zł
Wysokość rękojmi
12 480,00 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: PKO BP SA I O/GŁOGÓW 65102030170000250201600535 Rękojmię należy złożyć w terminie do 04.07.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przed licytacją w dniu 17 czerwca 2026 r. w godz. 15:00-16:00. Miejsce oględzin pod adresem: ul. Akacjowa 11/8, 67-200 Głogów, poczta Głogów.

Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.

Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.

Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.

Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.