Licytacja nieruchomości lokal stanowiący odrębną nieruchomość KW LU1I/00310326/5

map_lubelskie
lubelskie
map_marker
Grenadierów 13A/9, 20-331 Lublin

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Paweł Paradziński

Kancelaria Komornicza nr XII w Lublinie

Królowej Jadwigi 14/140

20-282 Lublin

Sygnatury: Km 1854/23, KM 397/24; KM 2198/25

OBWIESZCZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI

W DRODZE LICYTACJI ELEKTRONICZNEJ

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Wschód w Lublinie Paweł Paradziński Kancelaria Komornicza nr XII w Lublinie podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 9864 § 4 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 02.07.2026 r. o godzinie 11:00, rozpocznie się pierwsza licytacja w trybie elektronicznym nieruchomości:

lokal stanowiący odrębną nieruchomość KW LU1I/00310326/5

Lokal stanowiący odrębną nieruchomość o numerze 9 położony w budynku wielorodzinnym przy ul. Grenadierów 13A, obręb Zadębie I - 0044, jednostka ewidencyjna 066301_1 Lublin, nr jedn. rej. G212, arkusz 1, powiat M. Lublin, województwo lubelskie. Lokal położony na pierwszym piętrze budynku, o powierzchni 27,69m2. Lokal składa z jednego pokoju, łazienki z wc, przedpokoju, kuchni. Pomieszczeń przynależnych brak. Dojazd do budynku bezpośrednio z drogi asfaltowej. Lokal mieszkalny w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego Miasta Lublin obszar dz. ew. nr 36/53 został okreslony jako AGc -tereny aktywności gospdarczej z wykluczeniem obiektów produkcyjnych, zapleczy technicznych oraz baz i składów materiałowych z prawem dotychczasowego użytkowania. Według wypisu z rejestru gruntów działka 36/53 - rodzaj B - tereny mieszkaniowe. Instalacje: wodno-kanalizacyjna, CO, elektryczna, instalacja gazowa, domofonowa. Z lokalem związany jest udział w w nieruchomości wspólnej, która stanowi grunt oraz części budynku i urządzenia, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli lokalu - udział w wysokości 2769/73817.

Adres nieruchomości
Grenadierów 13A/9, 20-331 Lublin, poczta Lublin
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Tereny mieszkaniowe
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze LU1I/00310326/5, Sąd Rejonowy Lublin-Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku V Wydział Ksiąg Wieczystych w Lublinie z siedzibą w Świdniku
Cena wywołania
171 900,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
1 719,00 zł
Suma oszacowania
229 200,00 zł
Wysokość rękojmi
22 920,00 zł
Złożenie rękojmi do
30.06.2026 r. 23:59
Termin licytacji
02.07.2026 r. 11:00 - 09.07.2026 r. 11:00

Licytant przystępujący do przetargu powinien złożyć rękojmię we wskazanej wyżej wysokości oraz terminie na rachunek bankowy komornika: PEKAO O. w Lublinie 16 1240 5497 1111 0010 5517 9129 lub z użyciem systemu teleinformatycznego obsługującego licytacje, dostępnego na portalu: licytacje.komornik.pl.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 10:00 do 14:00. Miejsce oględzin pod adresem: Grenadierów 13A/9, 20-331 Lublin, poczta Lublin.