Licytacja nieruchomości Lokal w CH Park 111, IV piętro

map_lubuskie
lubuskie
map_marker
ul. gen. Władysława Sikorskiego 111/11, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Komornik Sądowy

przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Mateusz Ptak

Kancelaria Komornicza nr VI w Gorzowie Wielkopolskim


ul. Nadbrzeżna 17

66-400 Gorzów Wielkopolski

Sygnatura: Km 506/23



OBWIESZCZENIE O PIERWSZEJ LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Mateusz Ptak Kancelaria Komornicza nr VI w Gorzowie Wielkopolskim podaje do publicznej wiadomości, że w trybie ustalonym w art. 953 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (dalej: kpc) w dniu 13.10.2026 r. o godz. 09:00 w Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim, pod adresem ul.Chopina 52bl. 10 i 15, 66-400 GORZÓW WLKP., poczta GORZÓW WLKP., numer sali 227, odbędzie się pierwsza licytacja nieruchomości:


Lokal w CH Park 111, IV piętro

Lokal mieszkalny, który stanowi pokój z aneksem kuchennym i łazienką o pow. 43,80 m2.

Adres nieruchomości
ul. gen. Władysława Sikorskiego 111/11, 66-400 Gorzów Wielkopolski, poczta Gorzów Wielkopolski
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości
Nieruchomości lokalowe mieszkalne
Dla nieruchomości prowadzona jest dokumentacja
księga wieczysta (NKW) o numerze GW1G/00102257/5, Sąd Rejonowy w Gorzowie Wlkp. VI Wydział Ksiąg Wieczystych
Dłużnik
AG INVESTMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Cena wywołania
236 250,00 zł
(3/4 ceny sumy oszacowania)
Najniższe postąpienie
2 363,00 zł
Suma oszacowania
315 000,00 zł
Wysokość rękojmi
31 500,00 zł

Rękojmię należy złożyć gotówką w kancelarii komorniczej lub na numer konta komornika: BGŻ BNP Paribas SA 71 16001462 1876 5673 6000 0001 Rękojmię należy złożyć w terminie do 12.10.2026 r. 23:59.

Wyżej wymienioną nieruchomość można oglądać przez 2 tygodnie przed rozpoczęciem licytacji, w godzinach od 12:00 do 13:00. Miejsce oględzin pod adresem: ul. gen. Władysława Sikorskiego 111/11, 66-400 Gorzów Wielkopolski, poczta Gorzów Wielkopolski.


Protokół opisu i oszacowania można przeglądać w sądzie.


Rękojmia może być również złożona w książeczce oszczędnościowej zaopatrzonej w upoważnienie właściciela książeczki do wypłaty całego wkładu stosownie do prawomocnego postanowienia sądu o utracie rękojmi albo w inny wskazany przez komornika sposób.


Stawienie się jednego licytanta wystarcza do odbycia przetargu.


Pełnomocnictwo do udziału w przetargu powinno być stwierdzone dokumentem z podpisem urzędowo poświadczonym. Podpisy na pełnomocnictwach udzielonych przez państwowe jednostki organizacyjne lub jednostki organizacyjne samorządu terytorialnego oraz na pełnomocnictwach udzielonych adwokatom lub radcom prawnym nie wymagają poświadczenia.


Prawa osób trzecich nie będą przeszkodą do licytacji i przysądzenia własności na rzecz nabywcy bez zastrzeżeń, jeżeli osoby te przed rozpoczęciem przetargu nie złożą dowodu, iż wniosły powództwo o zwolnienie nieruchomości lub przedmiotów razem z nią zajętych od egzekucji i uzyskały w tym zakresie orzeczenie wstrzymujące egzekucję.


Użytkowanie, służebności i prawa dożywotnika, jeżeli nie są ujawnione w księdze wieczystej lub przez złożenie dokumentu do zbioru dokumentów i nie zostaną zgłoszone najpóźniej na trzy dni przed rozpoczęciem licytacji, nie będą uwzględnione w dalszym toku egzekucji i wygasną z chwilą uprawomocnienia się postanowienia o przysądzeniu własności.


W przetargu w przetargu nie mogą uczestniczyć: dłużnik, komornik, ich małżonkowie, dzieci, rodzice i rodzeństwo oraz osoby obecne na licytacji w charakterze urzędowym, licytant, który nie wykonał warunków poprzedniej licytacji, osoby, które mogą nabyć nieruchomość tylko za zezwoleniem organu państwowego, a zezwolenia tego nie przedstawiły.


Dodatkowe uwagi:

Komornik nie posiada kluczy do lokalu.


UWAGA:

Licytacja może się nie odbyć bez podania przyczyny.



Komornik Sądowy
Mateusz Ptak

Dane licytacji
Typ licytacji
Stacjonarna
Data rozpoczęcia
13.10.2026
Opublikowane
02.09.2026
Wygasa
13.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorzowie Wielkopolskim Mateusz Ptak Kancelaria Komornicza nr VI w Gorzowie Wielkopolskim
Adres kancelarii:
ul. Nadbrzeżna 17/66-400 Gorzów Wielkopolski,