udział w wysokości 1/2 w prawie do lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość wraz z udziałem 341/1000 w częściach wspólnych budynku i gruntu o pow. 37,40 m2 składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

map_marker
41-806 Zabrze, ul. Olchowa 1/20, śląskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zabrzu Zbigniew Rudlicki

Kancelaria Komornicza nr VIII w Zabrzu

Zbigniew Rudlicki

ul. Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze

tel. 32-271-29-45


Zabrze, 2 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Km 7009/17


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zabrzu Zbigniew Rudlicki Kancelaria Komornicza nr VIII w Zabrzu, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 8 października 2026 o godz. 10:00, pod adresem: Pułaskiego 17, 41-800 Zabrze w Kancelarii Komornika zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: udział w wysokości 1/2 w prawie do lokalu mieszkalnego stanowiącego odrębną nieruchomość wraz z udziałem 341/1000 w częściach wspólnych budynku i gruntu o pow. 37,40 m2 składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju.

Położenie: 41-806 Zabrze, ul. Olchowa 1/20

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: NKW GL1Z/00061934/4

Dłużnik: Pietrzak Lidia


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Zbigniew Rudlicki

Dane obwieszczenia
Numer KW
NKW GL1Z/00061934/4
Opublikowane
02.09.2026
Wygasa
09.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Zabrzu Zbigniew Rudlicki Kancelaria Komornicza nr VIII w Zabrzu
Adres kancelarii:
ul. Pułaskiego 17/41-800 Zabrze,