Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Łukasz Szczerba
Kancelaria Komornicza nr IV w Gorlicach
Łukasz Szczerba
ul. 11 Listopada 27/211, 38-300 Gorlice
tel. 574 864 379
Gorlice, 2 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: KMN 111/26
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Łukasz Szczerba Kancelaria Komornicza nr IV w Gorlicach, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15 września 2026 o godz. 12:00, pod adresem: 11 Listopada 27/211, 38-300 Gorlice zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: 1. nieruchomość gruntowa działka ewid. nr 888/3 oraz 886/4 , objęta KW nr NS1G/00080586/7 będąca włanością Marcina Kwaśniaka 2. udział 1/2 w nieruchomości gruntowej działka 1098, objęta KW nr NS1G/00106313/2 będącej współwłanością Marcina Kwaśniaka
Położenie: Ropica Polska
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nie ustalono
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: NS1G/00080586/7; NS1G/00106313/2
Dłużnik: Zmarły: Kwaśniak Marcin
Opis: w postępowaniu o sporządzenie spisu inwentarza po zmarłym 1. nieruchomość gruntowa działka ewid. nr 888/3 oraz 886/4 położona w miejscowości Ropica Polska, posiadającej założoną Księgę Wieczystą nr NS1G/00080586/7 w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gorlicach będącej włanością Marcina Kwaśniaka, 2. udział 1/2 w nieruchomości gruntowej działka 1098 położonej w miejscowości Ropica Polska, posiadającej założoną Księgę Wieczystą nr NS1G/00106313/2 w Wydziale Ksiąg Wieczystych Sądu Rejonowego w Gorlicach będącej współwłanością Marcina Kwaśniaka,
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Łukasz Szczerba
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.