Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Łukasz Szczerba
Kancelaria Komornicza nr IV w Gorlicach
Łukasz Szczerba
ul. 11 Listopada 27/211, 38-300 Gorlice
tel. 574 864 379
Gorlice, 2 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 263/26
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Łukasz Szczerba Kancelaria Komornicza nr IV w Gorlicach, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 22 września 2026 o godz. 11:00, pod adresem: 11 Listopada 27/211, 38-300 Gorlice zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: udział 1/2 w nieruchomości gruntowej działka ewid. nr 1103/3 położona w miejscowości Cieniawa objętej KW nr NS1G/00087669/2 należącej do dłużnika Trojan Mariusz.
Położenie: Cieniawa
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nie ustalono
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: NS1G/00087669/2
Dłużnik: Trojan Mariusz
Opis: udział 1/2 w nieruchomości gruntowej działka ewid. nr 1103/3 położona w miejscowości Cieniawa objętej KW nr NS1G/00087669/2 należącej do dłużnika Trojan Mariusz.
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Łukasz Szczerba
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.