Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Dariusz Depta
Kancelaria Komornicza nr VI w Krakowie
Dariusz Depta
ul. Grzegórzecka 102/10, 31-559 Kraków
tel. (012) 414-33-64
Kraków, 2 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 69/24, Km 235/24, Km 236/24, Km 1/25, Km 2/25, Km 3/25
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie Dariusz Depta Kancelaria Komornicza nr VI w Krakowie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 17 września 2026 o godz. 12:00, pod adresem: Grzegórzecka 102/10, 31-559 Kraków zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego nr 60, położonego w Krakowie przy ul. Łepkowskiego 12, dla którego Sąd Rejonowy dla Krakowa Podgórza IV Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi KW nr KR1P/00375184/7
Położenie: Kraków, ul. Łepkowskiego 12/60
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: KR1P/00375184/7
Dłużnik: Marcin Jania
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Dariusz Depta
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.