dz.nr.244/14

map_marker
Jerwonice, 95-083 Lutomiersk, łódzkie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Marcin Koziara

Kancelaria Komornicza nr II w Łasku

Marcin Koziara

Leśników Polskich 65, 98-100 Łask

tel. 043 675-59-01


Łask, 3 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: KM 2259/20


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Marcin Koziara Kancelaria Komornicza nr II w Łasku, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 24 września 2026 o godz. 10:00, pod adresem: Leśników Polskich 65, 98-100 Łask zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: dz.nr.244/14

Położenie: Jerwonice, 95-083 Lutomiersk

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Teren zabudowy letniskowej lub rekreacji indywidualnej

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: SR1L/00035530/6

Dłużnik: Jolanta Podedworna


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Marcin Koziara

Dane obwieszczenia
Numer KW
SR1L/00035530/6
Opublikowane
03.09.2026
Wygasa
25.09.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Łasku Marcin Koziara Kancelaria Komornicza nr II w Łasku
Adres kancelarii:
Leśników Polskich 65/98-100 Łask,