Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość

map_marker
20-853 Lublin, ul. Poturzyńska 5/32, lubelskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Paweł Siejak

Kancelaria Komornicza nr XIV w Lublinie

Paweł Siejak

Ceramiczna 8, 20-150 Lublin

tel. 81 532-98-03


Lublin, 3 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: Kmp 5/24


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Paweł Siejak Kancelaria Komornicza nr XIV w Lublinie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 22 września 2026 o godz. 11:00, pod adresem: Ceramiczna 8, 20-150 Lublin zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: Lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość

Położenie: 20-853 Lublin, ul. Poturzyńska 5/32

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: LU1I/00270168/6

Dłużnik: Maciej Kalinowski


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Paweł Siejak

Dane obwieszczenia
Numer KW
LU1I/00270168/6
Opublikowane
03.09.2026
Wygasa
23.09.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód w Lublinie Paweł Siejak Kancelaria Komornicza nr XIV w Lublinie
Adres kancelarii:
Ceramiczna 8/20-150 Lublin,