ograniczone prawo rzeczowe stanowiące spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego

map_marker
02-031 Warszawa, ul. Grójecka 41/20, mazowieckie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie Wojciech Andryszczyk

Kancelaria Komornicza nr I w Warszawie

Wojciech Andryszczyk

Bielska 31/1, 02-394 Warszawa

tel. 22 100 35 16


Warszawa, 3 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: GKM 267/22


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie Wojciech Andryszczyk Kancelaria Komornicza nr I w Warszawie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 21 października 2026 o godz. 11:00, pod adresem: Grójecka 41/20, 02-031 Warszawa zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: ograniczone prawo rzeczowe stanowiące spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego

Położenie: 02-031 Warszawa, ul. Grójecka 41/20

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: BRAK

Dłużnik: Maria Smrokowska

Opis: ograniczone prawo rzeczowe stanowiące spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego składające się z: pokój - 3, kuchnia, łazienka, wc i 3 komunikacji, o powierzchni 98,5600 m2 położonego: 02-031 Warszawa, ul. Grójecka 41/20, wpisanego w rejestrze lokali własnościowych: SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO-MIESZKANIOWA "SKARBOWIEC" pod numerem 202. (Adres spółdzielni: 02-031 Warszawa, ul. Grójecka 41, Warszawa).


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Wojciech Andryszczyk



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
BRAK
Opublikowane
03.09.2026
Wygasa
22.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla m. st. Warszawy w Warszawie Wojciech Andryszczyk Kancelaria Komornicza nr I w Warszawie
Adres kancelarii:
Bielska 31/1, 02-394 Warszawa,