Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim Joanna Kovačić
Kancelaria Komornicza nr IX w Piotrkowie Trybunalskim
Joanna Kovačić
Armii Krajowej 18/308, 97-300 Piotrków Trybunalski
tel. 0 44 649-73-70
Piotrków Trybunalski, 3 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 582/24, Km 1490/15, Km 3798/15, Km 11/25
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim Joanna Kovačić Kancelaria Komornicza nr IX w Piotrkowie Trybunalskim, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29 września 2026 o godz. 10:00, pod adresem: ARMII KRAJOWEJ 18/308, 97-300 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: udział wynoszący 20/32 części nieruchomości zabudowanej - działka nr 670 o pow. 1,2021 ha
Położenie: 97-340 Rozprza, Wroników 20
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Grunty rolne zabudowane
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: PT1P/00082292/7
Dłużnik: Bogusław Kauc
Opis: obręb 0034- Wroników
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Joanna Kovačić
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.