lokal mieszkalny ( 1/2)

map_marker
Gorlice, ul. Potockiego 11/12, małopolskie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Tomasz Wróżek

Kancelaria Komornicza nr III w Gorlicach

Tomasz Wróżek

ul. Mickiewicza 32, 38-300 Gorlice

tel. 18 352 27 24


Gorlice, 3 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: KM 4532/25


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Tomasz Wróżek Kancelaria Komornicza nr III w Gorlicach, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 9 października 2026 o godz. 09:00, pod adresem: Mickiewicza 32, 38-300 Gorlice zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: lokal mieszkalny ( 1/2)

Położenie: Gorlice, ul. Potockiego 11/12

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: NS1G/00077885/9

Dłużnik: Podlejski Maciej

Opis: Lokal mieszkalny o pow. 37,96 m2


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Tomasz Wróżek



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
NS1G/00077885/9
Opublikowane
03.09.2026
Wygasa
10.10.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Gorlicach Tomasz Wróżek Kancelaria Komornicza nr III w Gorlicach
Adres kancelarii:
ul. Mickiewicza 32/38-300 Gorlice,