Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Igor Duchiński
Kancelaria Komornicza nr I w Warszawie
Igor Duchiński
Topazowa 26/U2, 03-686 Warszawa
tel. 787 953 405
Warszawa, 3 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 55/26
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Igor Duchiński Kancelaria Komornicza nr I w Warszawie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 25 września 2026 o godz. 11:00, pod adresem: Tadeusza Korzona 111/82, 03-571 Warszawa zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: spółdzielcze własnościowe prawa do lokalu
Położenie: 03-571 Warszawa, ul. Tadeusza Korzona 111/82
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Tereny mieszkaniowe, Nieruchomości lokalowe mieszkalne
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: WA3M/00447778/7
Dłużnik: Robert Grzegorz Szwarc
Opis: spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu położonego pod adresem: 03-571 Warszawa, ul. Tadeusza Korzona 111/82, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WA3M/00447778/7, o pow. 72,80 m2. stanowiącego własność dłużnika: Robert Grzegorz Szwarc. Lokal znajduje się na 4 i 5 piętrze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc, przedpokoju, holu. Do lokalu przylega balkon. Korzystający z lokalu korzysta z piwnicy i naziemnego miejsca postojowego nr 127.
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Igor Duchiński
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.