Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Adam Andruszkiewicz
Kancelaria Komornicza nr I w Warszawie
Adam Andruszkiewicz
Fort Służew 1/37, 02-787 Warszawa
tel. 22 506 58 60
Warszawa, 3 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Gkm 56/25
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Adam Andruszkiewicz Kancelaria Komornicza nr I w Warszawie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 22 września 2026 o godz. 11:30, pod adresem: Fort Służew 1/37, 02-787 Warszawa zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: Obrzeżna 5A/U2
Położenie: Obrzeżna 5A/U2, Warszawa
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe usługowe
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: WA2M/00477901/1
Dłużnik: Piotr Dziura
Opis: OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA NIERUCHOMOŚCI Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie Adam Andruszkiewicz na podstawie art.945 §2 kpc podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 22-09-2026 o godz. 11:30 w: kancelarii komornika ul. Fort Służew 1/37, 02-787 Warszawa, zostanie dokonany opis i oszacowanie nieruchomości- lokalu stanowiącego odrębną nieruchomość, położonej: 02-691 Warszawa, ul. Obrzeżna 5A/U2, dla której Sąd Rejonowy dla Warszawy-Mokotowa w Warszawie VII Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą nr KW WA2M/00477901/1 Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Adam Andruszkiewicz