Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Igor Duchiński
Kancelaria Komornicza nr I w Warszawie
Igor Duchiński
Topazowa 26/U2, 03-686 Warszawa
tel. 787 953 405
Warszawa, 3 września 2026 roku
OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA
Sygnatura sprawy: Km 200/25
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ w Warszawie Igor Duchiński Kancelaria Komornicza nr I w Warszawie, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 23 października 2026 o godz. 11:00, pod adresem: Rembielińska 19/104, 03-352 Warszawa zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.
Przedmiot opisu i oszacowania: lokal mieszkalny
Położenie: 03-352 Warszawa, ul. Rembielińska 19/104
Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Nieruchomości lokalowe mieszkalne
Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: WA3M/00322635/1
Dłużnik: NADOLNA KRYSTYNA
Opis: nieruchomości stanowiącej lokal mieszkalny nr 104 położony w Warszawie w dzielnicy Targówek, przy ul. Rembielińskiej 19, dla której Sąd Rej. Dla W-Wy Mokotowa IX Wydział Ksiąg Wieczystych prowadzi księgę wieczystą o numerze WA3M/00322635/1 stanowiącej własność dłużnika: Krystyna Nadolna. Przedmiotowa nieruchomość to lokal mieszkalny stanowiący odrębną nieruchomość o pow. 27,94 m2 oraz udział w wysokości 36/10000 w nieruchomości wspólnej, którą stanowi grunt oraz część budynku i urządzeń, które nie służą wyłacznie do użytku właścicieli lokali( KW nr. WA3M/00054874/8). Przedmiotowy lokal znajduje się na 10 piętrze i składa się z 2 pokoi, kuchni, przedpokoju i łazienki z wc. Do loklau przylega mały balkon.
Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.
Komornik Sądowy
Igor Duchiński
Pouczenie:
Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.