działka nr 18 i 111 o pow. 4,2288 ha

map_marker
Żywocin 32, 97-320 Wolbórz , łódzkie

Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim Joanna Kovačić

Kancelaria Komornicza nr IX w Piotrkowie Trybunalskim

Joanna Kovačić

Armii Krajowej 18/308, 97-300 Piotrków Trybunalski

tel. 0 44 649-73-70


Piotrków Trybunalski, 3 września 2026 roku


OBWIESZCZENIE O TERMINIE OPISU I OSZACOWANIA


Sygnatura sprawy: KM 254/25, KM 255/25


Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim Joanna Kovačić Kancelaria Komornicza nr IX w Piotrkowie Trybunalskim, na podstawie art. 945 § 2 i art. 945 § 21 Kodeksu postępowania cywilnego (dalej: kpc) podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 29 września 2026 o godz. 11:00, pod adresem: Armii Krajowej 18/308, 97-300 Piotrków Trybunalski zostanie dokonany, a tym samym ukończony opis i oszacowanie nieruchomości.


Przedmiot opisu i oszacowania: działka nr 18 i 111 o pow. 4,2288 ha

Położenie: Żywocin 32, 97-320 Wolbórz

Przeznaczenie gospodarcze nieruchomości: Grunty rolne zabudowane

Księga wieczysta lub zbiór dokumentów: PT1P/00015964/9

Dłużnik: Józef Gamrot, Agnieszka Gamrot

Opis: grunty rolne zabudowane


Komornik wzywa wszystkie osoby, o których nie ma wiadomości, oraz inne osoby, które roszczą sobie prawa do nieruchomości i przedmiotów razem z nią zajętych, aby przed ukończeniem opisu zgłosiły swoje prawa.



Komornik Sądowy

Joanna Kovačić



Pouczenie:

Termin zaskarżenia opisu i oszacowania wynosi dwa tygodnie i liczy się od dnia jego ukończenia. Jeżeli opis i oszacowanie nie zostały ukończone w terminie podanym w zawiadomieniu, termin do zaskarżenia liczy się od dnia doręczenia uczestnikowi zawiadomienia (art. 945 § 4 kpc). Zgodnie z art. 767 § 11 kpc skarga nie przysługuje na zawiadomienie o terminie czynności.

Dane obwieszczenia
Numer KW
PT1P/00015964/9
Opublikowane
03.09.2026
Wygasa
30.09.2026
Dane kancelarii
Komornik Sądowy przy Sądzie Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim Joanna Kovačić Kancelaria Komornicza nr IX w Piotrkowie Trybunalskim
Adres kancelarii:
Armii Krajowej 18/308, 97-300 Piotrków Trybunalski,